690 680 960

Motocyklista wjechał w opla. W jednoślad uderzył kolejny motocyklista (zdjęcia)

Dwaj motocykliści trafili pod opiekę ratowników medycznych po wypadku na ul. Kunickiego. Występują utrudnienia w ruchu.

Do wypadku doszło w poniedziałek po godzinie 13 na ul. Kunickiego w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Pocztową zderzyły się trzy pojazdy: samochód osobowy i dwa motocykle. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący oplem mężczyzna jechał od strony Abramowic. Zatrzymał się, aby skręcić w lewo, w ul. Pocztową. Po chwili w tył jego pojazdu wjechał motocyklista. Jego jednoślad przewrócił się, a wtedy wyjechał w niego kolejny kierowca motocykla.

Obaj motocykliści trafili pod opiekę ratowników medycznych. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Występują utrudnienia w ruchu. Ul. Kunickiego w kierunku centrum jest całkowicie zablokowana.

(fot. lublin112.pl)

60 komentarzy

 1. Przywrócenie tego lewoskrętu po tylu latach… Ale cóż. Hopel mógł skręcać, a moturzyści powinni mieć taki dystans aby bezpiecznie wyhamować… więc jak mawia policja kierowcy jednośladów nie dostosowali prędkości do warunków na drodze. Czyli wina motocyklisty i jemu mandat i kara.

 2. Tak to już jest jak się zapierd….la

 3. Dawcy nerek dali o sobie znać!

 4. Ale zgodnie z przepisami ,moźna tam skręcać czy nie?

 5. dwoch jełopow mniej 🙂

 6. Ale z was durnie

 7. O ile mi wiadomo jest tam zakaz skrętu z resztą widać że jest linia ciągła ,i oczywiście sałata kiedyś też jechałem i nagle zachamowal mi taxi bo on skręca na zakazie ja zdążyłem chłopaki nie

Kursy walut

 • USD 4.3354zł 0.21%
 • GBP 5.369zł 0.8%
 • EUR 4.7239zł 0.34%
 • CHF 4.7142zł 0.58%

Polub nas