Motocykliści organizują wyjątkowy bal. Są jeszcze wolne miejsca, a cel jest szczytny

Już po raz trzeci Stowarzyszenie Świdnicki Klub Motocyklowy Usarz organizuje Bal Dobroczynności. Oprócz dobrej zabawy w klimacie moto, muzyki na żywo oraz świetnej kuchni, wspierana będzie działalność Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Świdniku.

Po raz pierwszy Bal Dobroczynności został zorganizowany w styczniu 2016 roku. Świdnicki Klub Motocyklowy Usarz często wspierał różnego rodzaju akcje dobroczynne, jednak postanowiono zorganizować własną dużą imprezę. Formuła ta sprawdziła się, zyskując spore zainteresowanie. Dlatego też zadecydowano o organizowaniu Balu w kolejnych latach – zawsze w ostatnią sobotę stycznia.

Choć Bal organizowany jest przez motocyklistów, to przeznaczony jest dla wszystkich zainteresowanych. Uczestnikami są nie tylko motocykliści, lecz również osoby mniej lub bardziej sympatyzujące z klubem, znajomi, przyjaciele z innych stowarzyszeń i organizacji pozarządowych. Do tego samorządowcy, przedstawiciele biznesu oraz indywidualni goście, którzy chcą w tej nietypowej formule zakończyć karnawał.

Na tegorocznym Usarskim Balu podziwiać będzie można wyjątkowe egzemplarze zabytkowych motocykli, w tym m.in. słynnej świdnickiej Wueski, Junaka, ale również dwóch wyjątkowych modeli legendarnego Harleya. Organizatorzy organizując Bal chcą wesprzeć działalność ośrodka dla niepełnosprawnych. Będzie można wziąć udział w loterii fantowej, na której do wygrania będą przeróżne nagrody: m.in. vouchery na przejazdy autami terenowymi, przeloty samolotem nad Świdnikiem, talony fryzjerskie dla Pań, ale również dla pupili.

Nie zabraknie także prac artystycznych, obrazów, rękodzieła, zestawów miodowych czy kawy importowanej przez lokalnego przedsiębiorcę.
Organizatorzy spodziewają się około 200 gości. Impreza odbędzie się w najbliższą sobotę o godzinie 20:30. Osoby zainteresowane uczestnictwem w Balu, mogą jeszcze zarezerwować miejsca. W tej sprawie należy kontaktować się ze Świdnickim Klubem Motocyklowym Usarz.

61

(fot. nadesłane)
2018-01-23 21:07:58

Zobacz również

8 komentarzy

 1. Szkoda że twoja matka nie była za aborcja

 2. Weź zmądrzej odrobinę!

 3. Ee jak swidnicki to nie ide

 4. „kulia” masz tyle jadu w sobie że musiałeś z rana trochę wylać na forum… jesteś biedakiem emocjonalnym i mentalnym karłem… takim kreaturom to chyba trzeba jedynie współczuć a zwłaszcza twojej rodzinie.. bo przyjaciół to ty pewnie nie masz…

 5. Nie stać cię i tyle w temacie.

 6. A to nie jest czasem bal tych wszystkich piesków na stołkach ze Świdnika od Korwina Mikke?

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7336zł -0.03%
  • GBP 5.2657zł 0.08%
  • EUR 4.5285zł -0.05%
  • CHF 4.1567zł -0.08%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Nad Zalewem Zemborzyckim odbędzie się Zielona Gra Miejska
  Przestrzenie Teatru na scenie Muszli Koncertowej i w Wirydarzu Centrum Kultury
  Małe Inne Brzmienia już za dwa tygodnie
  Jarmark Lubelski zaprasza na starcie serów polskich i włoskich
  Spotkanie pokoleń upamiętniające 77 rocznicę pobytu i walk 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK w ramach akcji „Burza” na Lubelszczyźnie