Młody mężczyzna zginął w zderzeniu busa z ciężarówką (zdjęcia)

W niedzielę rano w miejscowości Komarów Osada doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. W wyniku zderzenia busa z ciężarówką śmierć poniósł 27-letni mężczyzna.

Do tragicznego wypadku doszło w niedzielę przed godziną 6 w miejscowości Komarów Osada w powiecie zamojskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu busa z pojazdem ciężarowym.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący busem marki Renault podczas manewru wymijania na mokrej drodze jadącej z naprzeciwka ciężarówki, najprawdopodobniej wpadł w poślizg i zaczął zjeżdżać na przeciwległy pas ruchu.

Kierowca DAF-a chcąc uniknąć zderzenia z busem zaczął hamować i zjeżdżać na pobocze. W wyniku tego manewru naczepa ciężarówki wpadła w poślizg i uderzyła w busa. Pomimo prowadzonej na miejscu wypadku reanimacji kierującego busem 27-latka, jego życia nie udało się uratować. 41-latek kierujący ciężarówką był trzeźwy.

Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. W rejonie zdarzenia droga jest nadal zablokowana, wprowadzono objazdy drogami gminnymi.

(fot. Policja Zamość)

21 komentarzy

  1. TA SRAKA TO JEST DROGA?

  2. Jadąc tą drogą przepisowo ciężko zapanować nad autem , San byłem świadkiem jak 3 lata temu powoli jadąca ciężarówka zsunęła się z drogi do rowu . Błoto płynie z pól oraz ciągniki rolnicze rozrzucają ogromne ilości błota na ulicy i mają to daleko w poważaniu . W Niemczech są za to nie małe kary al, ale cóż żyjemy w Polsce … Szkoda że młody człowiek stracił życie , Najszczersze wyrazy współczucia dla bliskich i rodziny

  3. z 3-go Maja,język z pod budki z piwem,łatwiej wpada w poślizg lżejszy sam…nie zachował ostrożności,na błocie nie ma mocnych,kto z Was kiedyś ślizgał się na błocie?nie radzę!!ja tak,ale miałem szczęście!młody pirat i pewny siebie,WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ MU DAĆ PANIE.

  4. A tam jest ograniczenie do 8ton DMC, to i szofery też pewnie bekną.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zoomikołajki w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie
„Bezpieczna sobota z Mikołajem w ODTJ WORD w Lublinie”
Życie świętego Stanisława Papczyńskiego w formie rysunków na piasku
Superauta dla Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie
Pobiegnij leśnym szlakiem w szczytnym celu