Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Młody mężczyzna zginął na torach. Został potrącony przez pociąg towarowy (zdjęcia)

Na szlaku kolejowym Lublin – Warszawa 24-latek został potrącony przez pociąg. Mężczyzna zginął na miejscu. Sprawą zajmują się policjanci i prokurator.

Do zdarzenia doszło w czwartek późnym wieczorem w Puławach. Około godziny 22 służby ratunkowe zostały zaalarmowane o potrąceniu mężczyzny przez pociąg. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna, policja oraz straż ochrony kolei.

Jak nam przekazano, zdarzenie miało miejsce w okolicach ul. Reja. Poruszający się szlakiem kolejowym łączącym Lublin z Warszawą pociąg towarowy potrącił 24-latka, który wszedł na tory przed nadjeżdżającym składem. Mężczyzna zginął na miejscu.

Teraz policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny zdarzenia. Przez blisko trzy godziny występowały utrudnienia w ruchu pociągów.

Młody mężczyzna zginął na torach. Został potrącony przez pociąg towarowy (zdjęcia)

23 komentarze

  1. TEFAUEN żetelneInfo

    pociągiem kieruje kierownik pociągu, a nie maszynista. Ale tu nie było kierownika tylko maszynista, który miał w kabinie kierownicę,ale jej nie używał do omijania,bo nie był kierownikiem. Więcej pytań niż odpowiedzi. Będziemy przyglądać się sprawie. Zapraszamy na kolejne fu ckty tefauen

  2. na przejściach dla pieszych tak samo samobòje są

Dodaj komentarz

Z kraju