Wtorek, 16 kwietnia 202416/04/2024
690 680 960
690 680 960

MILA na START #2 już w najbliższą niedzielę

Jeszcze tylko dziś można zapisywać się przez Internet na 2. edycję biegu MILA na START, która odbędzie się w najbliższą niedzielę. Tym razem dla biegaczy przygotowano ciekawą trasę, z kilkoma długimi odcinkami prostymi, ale też wymagającymi podbiegami i szybkimi zbiegami.

Wszyscy uczestnicy biegu głównego tradycyjnie będą mieli do pokonania dystans 5 mil, czyli ok. 8 kilometrów.

Poza medalami dla wszystkich uczestników, na najlepszych na mecie będą czekały specjalne wyróżnienia. Najszybsi w swoich kategoriach wiekowych otrzymają pamiątkowy puchar, natomiast 6 najlepszych kobiet oraz 6 najlepszych mężczyzn otrzyma nagrody przygotowane przez naszych sponsorów.

Nagrodą główną tej edycji biegu jest w pełni zatankowana KIA Sportage na weekend ufundowana przez Auto Marketing – Autoryzowany Dealer KIA. Kolejne nagrody, które trafią do zwycięzców ufundowali: GO Sport Polska w CH Skende Shopping Lublin, Medisport i Ortooptymist.

Ale MILA na START to nie tylko rywalizacja dla dorosłych – dla naszych najmłodszych biegaczy przygotowano do przebiegnięcia 5 dystansów (w zależności od wieku). Dodatkowo każdy młody biegacz w swoim pakiecie poza chipem i numerem startowym otrzyma pamiątkowy gadżet, a na mecie medal.

Dodatkowo tego dnia obecne będzie Towarzystwo Sportowe Start – Wojtek i Ola Bobrzyk są wybitnymi zawodnikami i trenerami lekkiej atletyki, a na czas biegu głównego będzie można pozostawić dzieci pod ich opieką w miasteczku lekkoatletycznym, gdzie na najmłodszych będą czekały sportowe atrakcje.

Zapisywać można się do dziś do północy pod adresem: https://zapisy.sts-timing.pl/352/.

MNS_e_plakat

2018-06-19 07:32:19
(fot. nadesłane)

8 komentarzy

 1. Do lasu lub parku biegać a nie po ulicach wśród smrodu spalin i samochodów…!!

  • To idź sobie pobiegaj czy popedałuj do lasu. Nikt Ci nie broni.
   Ale co Co do tego co robią inni?
   Oczywiste jest, że podstawowym zadaniem jezdni jest ruch pojazdów – ale drogi można wykorzystywać w sposób szczególny, do innych celów.
   Bieg odbywa się w niedzielę – ruch znikomy. Korków nie ma. Bieg w niewielkim stopniu utrudnia ruch pojazdom. Jest zapowiedziany wcześniej, więc można sobie tak zaplanować podróż, żeby nie natrafić na zamknięcie ruchu.

   Dlaczego uważasz, że pierwszeństwo w dostępie do drogi ma mieć te kilkadziesiąt czy kilkaset samochodów przed kilkoma tysiącami biegaczy – czyli też osób, które samochodów zostawiły pod domem i wyszły pobiegać po mieście.

   Nie potrafisz żyć z ludźmi w zgodzie – wyprowadź się z miasta.

 2. mistrz szóstego planu

  Znowu paraliż komunikacyjny na pół Lublina

  • Paraliż komunikacyjny miasta odbywa się w każdego tygodnia, od poniedziałku do piątku w porach szczytu.
   Nie mogę dopatrzeć się wtedy ani jednego biegacza na ulicy.

 3. Głupia moda bieganie po asfalcie???
  Filippides biegł innaczej.

 4. Mam nadzieję że zacznie się w lesie w Zemborzycach i skończy w lesie w Prawiednikach.

 5. Najdziwniejsze że z samochodu nie mogą zrezygnować tylko największe wieśniaki. Boją się że im słome z butów wywieje,czy co?

Z kraju