Poniedziałek, 15 kwietnia 202415/04/2024
690 680 960
690 680 960

Mikołaje za kierownicą autobusów MPK Lublin

Dzisiaj dzień Świętego Mikołaja, dlatego też wzorem lat ubiegłych, kierowcy lubelskiego MPK przebrali się za Mikołajów. Reakcje pasażerów są bezcenne.

W sobotę za kierownicą niektórych autobusów lubelskiego MPK można spotkać Mikołajów. Po doskonałym przyjęciu inicjatywy dwóch kierowców, którzy trzy lata temu w takich właśnie strojach pojawili się w pracy, co spowodowało doskonałe przyjęcie przez pasażerów, władze spółki postanowiły kontynuować akcję.

Zakupionych zostało 50 kompletów strojów, w które chętni kierowcy dzisiaj się przebrali i wyruszyli do pracy. Akcja ta bardzo spodobała się pasażerom. Wszyscy są zachwyceni a najbardziej najmłodsi, którzy z zaciekawieniem co chwila zaglądają do kabiny.

Mikołajów za kierownicą autobusów będzie można spotkać do wieczora na różnych liniach.

Mikołaje za kierownicą autobusów MPK Lublin
Mikołaje za kierownicą autobusów MPK Lublin

(fot. lublin112)
2014-12-06 13:50:32

5 komentarzy

 1. dobra inicjatywa

 2. Inicjatywa fajna, acz trochę narzucona z góry… No i ta dobrowolność – chyba prezes nie wie co dzieje się w jego firmie…

 3. Oj, weźcie przestańcie…
  Pozdrawiam Świetnego (Świętego oczywiście też) Zaj….bistego Mikołaja z linii 34 z Oratoryjnej o 6.34!
  Nie dość , że zaczekał na mnie (oczywiście zaspałam) to jeszcze po zapewnieniu, że byłam grzeczna 😉 dostałam cuksa . Tak mi to humor poprawiło ,że resztę dnia w pracy spędziłam na totalnym luzie co też udzieliło się mojemu otoczeniu.
  Buziak Święty

 4. stary tez zadowolony?

 5. dziś taki mikołaj jechał bez świateł Nadbystrzycką,

Z kraju