Wtorek, 23 kwietnia 202423/04/2024
690 680 960
690 680 960

Mieszkaniec naszego regionu postanowił poszukać miłości w programie „Rolnik szuka żony”

Jest ich dziesięcioro, Małgorzata, Wiesława, Piotr, Zbigniew, Mikołaj, Marek, Adam, Robert, Sebastian oraz Karol. Wszyscy z nich czekają na miłość na resztę życia. Swoją drugą połówkę postanowili znaleźć uczestnicząc w programie „Rolnik szuka żony”.

30 komentarzy

 1. Z jakiej miejscowosci Jest?

 2. Ludzie darujcie sobie ten hejt bo się od własnego jadu potrujecie. Przecież to jego sprawa co robi z własnym życiem!!!

 3. szybki ślub-szybki rozwód i podział majątku:)i po gospodarce,dobrze ze sobie poradzi po programie np w norwegii,

 4. Nikt do ślubu na siłę nie zmusza , a jeśli nawet wezmie z własnej woli to intercyzę spiszę w 100 egzemplarzach. Wymagający facet, żadnej partii odpowiedniej nigdzie jeszcze nie znalazł. Przecież to tylko zabawa.

 5. @nickt, żeby był podział majątku, musi minąć cztery lata.

  • Bzdura 🙂 slub i kilka miesięcy wystarczy. Nawet jak ani złotówki nie wniesie w posagu to liczy się jej rzekomy wysiłek, zaangarzowanie, praca w gospodarstwie i za ten czas sąd ocenia ile jej czy jemu się należy. Znajomy rok po ślubie brał rozwód i żona pomimo intercyzy mogła wnosić o podział za ten czas, w którym była.

   • ło matko…to widać jaka to miłość z jej strony była…ciekawe czy on miał o co wnosić, czy wniosła coś w to małżeństwo poza własną du…ą

 6. Będzie miał, o czym opowiadać wnukom, ale czy udział w programie „Rolnik szuka żony” jest dobrą drogą do dochowania się tych wnuków – wątpię. Skuteczność trzech serii tego programu, które do tej pory zostały zrealizowane, wynosi pod tym względem jakieś 20%.

 7. Napiszecie skąd jest ten chłopak?

 8. Facet jest trącony a nie wymagający .Tyle kręci się między ludzmi i żadna nie była wystarczająca ? a może to on nie sprostał ??? .Wszyscy uczestnicy idą tam dla pieniędzy i sławy bo kredyty trzeba spłacać

 9. Haha kartofle i cebula 😀

  Pozdro

 10. Nic o nim nie wiecie to jest naprawde fajny facet

Z kraju