Mieszkaniec naszego regionu postanowił poszukać miłości w programie „Rolnik szuka żony”

Jest ich dziesięcioro, Małgorzata, Wiesława, Piotr, Zbigniew, Mikołaj, Marek, Adam, Robert, Sebastian oraz Karol. Wszyscy z nich czekają na miłość na resztę życia. Swoją drugą połówkę postanowili znaleźć uczestnicząc w programie „Rolnik szuka żony”.

Uczestnicy czwartej już serii popularnego programu „Rolnik szuka żony” zaprezentowali się telewidzom. Wszyscy z nich pochodzą z małych miejscowości z różnych regionów kraju, każdy z nich ma gospodarstwo, i łączy ich jedno – samotność. Postanowili więc poszukać swojej drugiej połówki, z którą zamierzają spędzić resztę życia, w telewizyjnym show. Wśród nich jest mieszkaniec naszego regionu.

Karol ma 33 lata, wyższe wykształcenie, 183 cm wzrostu i wraz ze swoimi rodzicami pracuje w należącym do niego kilkudziesięciohektarowym gospodarstwie. Oprócz klasycznych upraw, takich jak pszenica, kukurydza czy soja, uprawia również truskawki i maliny. Oprócz tego zajmuje się dekoracjami. Z kwiatów wykonuje wyjątkowe kompozycje, które później służą jako dekoracje sal na śluby, chrzciny i inne ważne uroczystości. Do tego tworzy niezwykłe bukiety i wiązanki.

Choć związany jest z rolnictwem od urodzenia, podejmował się także innych zajęć. Pracował w agencji reklamowej oraz Wojewódzkim Inspektoracie Ochrony Roślin i Nasiennictwa. Koordynował także pracę dwóch salonów telefonii komórkowej, zbierał truskawki i zakładał ogrody w Niemczech. Spędził też 6 miesięcy w Norwegii. Dodatkowo kandydował do Izb Rolniczych.

Pomimo, że z natury jest człowiekiem romantycznym, nie zdarzyło się mu tak naprawdę zakochać. Jak tłumaczy, nie spotkał jeszcze właściwej osoby i ma nadzieję, że program pozwoli mu to zmienić. Poszukuje kobiety ambitnej, spokojnej i otwartej na świat. Osoby rodzinnej, choć niepozbawionej nutki szaleństwa – takiej, która bez reszty podbije jego kawalerskie serce. Dobrze by było też, gdyby była trochę niższą od niego, szczupłą brunetką.

Z dziesiątki uczestników, które dostały się do programu „Rolnik szuka żony”, do kolejnego etapu przejdzie tylko piątka z nich. Zadecydują o tym listy od potencjalnych adoratorów i adoratorek. Kto z uczestników otrzyma najwięcej wiadomości, dostanie się do podstawowej piątki.

(fot. wideo – TVP)
2017-04-17 20:00:30

30 komentarzy

 1. Co stanie się z tym królikiem ? Czy hoduje go po to, by go zjeść ????

 2. Karol pochodzi z małej wsi gminy Serokomla

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8342zł 0.52%
  • GBP 5.2727zł 0.6%
  • EUR 4.5627zł 0.66%
  • CHF 4.1473zł 0.61%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja