690 680 960

Mieszkaniec gminy Krzczonów odpowie za nielegalne posiadanie broni

Policjanci podczas przeszukania jednej z posesji w gminie Krzczonów natrafili na nielegalną broń. Za jej posiadanie odpowie wkrótce przed sądem 37-letni mężczyzna.

Policjanci z Bychawy i Lublina weszli na jedną z posesji w gminie Krzczonów w powiecie lubelskim. Mundurowi posiadali informacje, że może się tam znajdować nielegalna broń palna oraz amunicja.

Na miejscu funkcjonariusze potwierdzili posiadane informacje. W trakcie wykonywanych czynności znaleźli i zabezpieczyli dubeltówkę oraz 41 sztuk amunicji do tej broni. 37-latek nie posiadał pozwolenia na broń.

Mężczyzna usłyszał zarzuty nielegalnego posiadania broni palnej i amunicji. Został oddany pod dozór policji. Może mu grozić do 8 lat więzienia.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

7 komentarzy

 1. Ciekawe skąd mieli informacje że tam jest broń. Na bank znowu jakiś frajer dęty do potęgi dętej się zfłosił i podpi$*dzielił. Pełno wszędzie tego frajerstwa dętego. Nawet na forum mnie jakiś gorszy sort podpie***Ala policji i redakcji.

 2. Broń a nie atakuj

  Ciekawe czy też by odpowiadał gdyby jego ojciec napisał mu na kartce.
  Pozwalam mojemu synowi mieć broń.
  Przecież wtedy mialby pozwolenie.
  Ciekawe jak do tego by się przychylił sąd.

 3. dlaczego zyd nieodpowiedzial w krakowie=balicach za posiadanie 13 sztuk broni panstwo z dykty

  • Haha, to samo przyszło mi na myśl. Obywatel Izraela zapłaci tylko jakąś śmieszną grzywnę, klamki przepadły, ale ogólnie bez przypału – żadnego aresztu, procesu, więzienia, czy czegoś w tym stylu…

 4. Jerzy Gondol Znadwisły

  Wszystkich żądnych posiadania broni, zapraszam na Alaskę.
  Tu posiadanie broni jest czymś normalnym, każdy dorosły nie tylko ma broń, ale też świadomość, że inni też ją mają. Np. ja, na co dzień noszę rosyjskiego PL-15 cal. 9 mm, a za siedzeniem rangera, w zasięgu ręki wisi sobie również rosyjski „Dragunow” z lunetą (piękna i skuteczna broń).
  Nikt nikogo nie podp***ala, bo nie tylko nie bardzo jest komu, ale jak na terytorium blisko 6 razy większe od Polski to ludzi niewiele więcej niż ma wasze Miasto Inspiracji (dawniej: Lublin).

  • Nie zapraszaj tylko Polaków bo to niliczna nacja która się upija tak że nie wie do kogo mówi,strzela i czym i po kim jeżdzi.

Kursy walut

 • USD 4.3518zł -0.51%
 • GBP 5.3364zł -0.1%
 • EUR 4.6856zł -0.12%
 • CHF 4.75zł -0.26%

Polub nas