Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

Miejski radny PiS wpadł na paleniu „trawki” w pracy. W jego domu znaleziono marihuanę

Wczoraj policjanci interweniowali w budynku Starostwa Powiatowego w Lubartowie. Zatrzymali tam jednego z pracowników, a jednocześnie miejskiego radnego.

48 komentarzy

 1. Nic mu się nie stanie „swoich nie karzemy”

 2. Funkcje i komisje: kadencja 2018–2023
  Wiceprzewodniczący:
  Komisja Spraw Społecznych i Porządku Publicznego
  Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018
  Liczba głosów: 162 (6,85%)

  …w komisji porządku społecznego zasiada 😀

 3. PiSdziory tak się już pewnie czują że mają obywateli, prawo w d.. Tak jest na najwyższych szczeblach i na dole.

 4. Przecież wiadomo ze najwiecej hipokrytów w PiS-ie jest. Niewiasta bratanica tez jakoś po katolicku 3 małżeństwa hehe.

 5. To prowokacja 😉

 6. Pisane na kolanie

  Sądy nic mu nie zrobią dopatrzą się że marycha była niedojrzała przez co nie wywoływała znamion przestępstwa. Lekarz z Białej przykład wolnych sądów.

 7. To nowy pomysł pisiorów na podniesienie swoich notowań. Nic ci nie zrobią mówili. Zapal sobie – pokaż, że my też jesteśmy spoko mówili. ; ))

 8. pewnei dostał polecenie wysłuchać „nauk” prezesa. To i nie dziw że zapałił, nie oszołomiony człowiek tego nie wytrzyma

 9. W porządku z niego człowiek. A że miał chwilę słabości i swego czasu gorszy dzień wstępując w szeregi PIS-u to już będzie mu policzone na sądzie ostatecznym u Św. Piotra, a nie tym zarządzanym przez koalicjanta zbigniewa ( pisownia imienia małą literą celowa wbrew zasadom ortografii, ale ze względu na „szacunek”) na tym łez padole w kraju mlekiem i miodem płynącym pod wodzą szeregowego posła-emeryta.

 10. Naćpany pis uar , brawoooo.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo