690 680 960

W weekend w Lublinie odbędzie się Międzynarodowy Festiwal Sztuk Walki. Mamy dla Was zaproszenia

Wydarzenie, które odbędzie się w najbliższy weekend w Lublinie, organizują Fundacja Fundusz Rozwoju Karate i Kultury Japońskiej wraz z Akademią Karate Daniela Iwanka. Chodzi o „Japan WEEKEND”, czyli dni kultury i sztuki Japonii.

Międzynarodowy Festiwal Sztuk Walki, odbędzie się w najbliższą niedzielę w ramach wydarzenia o nazwie „Japan WEEKEND”. W Centrum Spotkania Kultur od godziny 18 rozpoczną się pokazy. Zobaczyć będzie można: Szkołę Tańca CHASSEMI (w wykonaniu dzieci) „Kwiat Kwitnącej Wiśni”, Akademię Karate Daniela Iwanka (w wykonaniu dzieci), Pokaz Mody Projektatki Agnieszki Tokarz-Iwanek- „OSTRE CIĘCIE”, Karate Fudokan Rytis Bublivicius, Jiu Jitsu Karsten Ullrich i Konnie, Kyudo – Krakowski Klub AOI, Aikido-Goście zaproszeni Marcina Velinowa(dubler Stevena Seagala), Kendo-Pokaz Lubelskiego Stowarzyszenia Kendo-Jarosław Wolny, Aikijujutsu Kobukai – Jan Janssens, Katori Shinto Ryu-(Miecz Japoński) Shoden Jacek Krzeszowiec, Tempelboxing (dosł. świątynny boks, kungfu, bo) Markus Bolli, Koryu Karate Jutsu – Hubert Laenen a także Karate – Daniel Iwanek i Przyjaciele.

Gośćmi imprezy będą najwybitniejsze autorytety sztuk walki na świecie tj. Karate, Jiu Jitsu, Kyudo, Aikido, Kendo, Aikijujutsu Kobukai, Tempelboxing, Koryu Karate Jutsu. Otwarcia Festiwalu dokonają: Szkoła Tańca dzieci CHASSEMI w choreografii „Kwiat Kwitnącej Wiśni” oraz dzieci z Akademii Karate Daniela Iwanka. Dodatkowo obok Festiwalu odbędą się imprezy towarzyszące takie jak Warsztaty Sushi i Orygami, Kaligrafia, Parzenie Herbaty oraz innych projektów promujących szeroko rozumianą kulturę i sztukę w najlepiej przystosowanym do tego obiekcie jakim jest Centrum Spotkania Kultur.

Wydarzenie o nazwie „Japan WEEKEND”, odbędzie się w dniach 29 września – 01 października 2017 r. w Sali Widowiskowej Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. Impreza ma charakter promocyjny Sztuki i Kultury Japońskiej, a w szczególności miasta Lublina wraz z jego 700 letnią historią. Skierowana jest nie tylko do mieszkańców miasta, lecz dla całego regionu. Specjalnie na tą okazję zaproszono gości z zagranicy, którzy zaprezentują swój kunszt podczas Międzynarodowego Festiwalu Sztuk Walki i specjalnych warsztatów przewidzianych na tą okoliczność.

Wśród imprez towarzyszących, na Placu Teatralnym zaprezentują się kluby samochodowe, motocyklowe jak i znane marki japońskie z lubelskich salonów. Swoim patronatem organizowane wydarzenie objął Poseł do Europarlamentu Krzysztof Hetman, Marszałek Województwa Lubelskiego Sławomir Sosnowski oraz Prezydent Miasta Lublina Krzysztof Żuk.

Dla naszych czytelników mamy 20 biletów, każdy o wartości 50 zł, na niedzielny Festiwal Sztuk Walki. Przekażemy po dwa dla 10 osób, które będą mogły zabrać ze sobą osobę towarzyszącą. Aby zdobyć bilety, należy na maila [email protected] przysłać odpowiedź na pytanie: W których latach lubelski karateka Daniel Iwanek został Mistrzem Świata w Karate. Na odpowiedzi czekamy do czwartku do godziny 15:00. Każdy z laureatów w czwartek do godziny 20:00 otrzyma informację zwrotną. Wejściówki będą do odebrania w piątek w naszej redakcji w godzinach od 9:00 do 16:00.

Portal lublin112.pl jest patronem medialnym wydarzenia.


(fot. nadesłane)
2017-09-26 20:21:37

2 komentarze

  1. Bardzo ciekawa propozycja na niedzielne późne popołudnie. Będę na pewno.

  2. Gratka dla osoby która interesuje sie sztukami walki ale 50 zł za bilet za osobe to troche sporo.

Kursy walut

  • USD 4.5111zł 0.02%
  • GBP 5.4497zł -0.08%
  • EUR 4.6884zł -0.23%
  • CHF 4.7729zł -0.17%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi
FILM „SUPERHEROES”. Wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie…