Wtorek, 23 kwietnia 202423/04/2024
690 680 960
690 680 960

Miasto poznało oferty na budowę przedłużenia ul. Bohaterów Monte Cassino. Wykonawcy chcą dużo mniej niż planowano wydać

Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to wiosną będą mogły ruszyć prace związane z budową przedłużenia ul. Bohaterów Monte Cassino do al. Solidarności. Najtańszy z wykonawców wycenił koszt prac na ponad połowę mniej, niż miasto zabezpieczyło na ten cel środków.

35 komentarzy

 1. „Planowano wydać”… czyli przepłacić. Nie dziwne, że Lublin ma jeden miliard dwieście siedemdziesiąt pięć milionów złotych długu. Hojną ręką szasta kasą mieszkańców miasta p, Prezydent Żuk. A na przedszkola i żłobki kasy NIE MA. Jeśli wszystkie większe „inwestycje” w Lublinie były przepłacane, to wystarczy sobie wyobrazić jak by Lublin wyglądał przy uczciwych gospodarzach.

 2. Dalej brońcie Żuka jeszcze kilka wycieczek i Lublin zejdzie na psy.

  • ale nie widzisz co się zmieniło ? cofnij się pare lat do tyłu zanim zaczniesz publicznie pisać

   • Pojedź na ulicę Lipniak (wjazd od Judyma) i popytaj mieszkańców. Powiedzą Ci co się zmieniło. Rajd camel trophy to betka.

    • śmiech na sali 🙂 znalazłeś sobie ulice która tak naprawde prowadzi do pola i kilku dokków, pewnie liczysz że zrobią tam 2 pasy w jedną stronę bo akurat mieszkasz w pobliżu??

 3. A czy na ul. Naleczowskiej będzie wiadukt wzdłuż doliny???? A nie jak wszędzie na świecie????? Nie rozumiem uzasadnienia przebudowy al.Sikorskiego i Solidarności. Ale może to ja i cały świat jesteśmy ograniczeni????

 4. ludzie nauczcie się że tanio to nie znaczy dobrze? we wszystkich branżach robicie za bezcen. nie liczycie się z innymi

 5. Super, nie mogę się doczekać, może w końcu przestaną mi jeździć ciężarówki pod oknem.

 6. Proponuje porozmawiać o jakości w/w drogi.

 7. No to teraz pewnie rano korki na Wojciechowskiej będą sięgały Gnieźnieńskiej jak zrobią światła z Boh. M.C. Może warto pomyśleć o 2 pasach skrętu w prawo z Wojciechowskiej w BMC… A o g. 16tej skręt z BMC w Wojciechowską będzie zakorkowany do Kraśnickiej…

Z kraju