690 680 960

Miał prawie pół kilograma narkotyków. Sąd już zadecydował, gdzie 21-latek spędzi najbliższe miesiące (zdjęcia)

Biłgorajscy policjanci zatrzymali 21-latka, który miał niemal pół kilograma narkotyków. W miniony weekend sąd zdecydował, że mężczyzna najbliższe miesiące spędzi w tymczasowym areszcie.

W minionym tygodniu policjanci z Biłgoraja zatrzymali 21-latka, mieszkańca powiatu biłgorajskiego. Mężczyzna miał w samochodzie i w miejscu zamieszkania sporo narkotyków. Kryminalni zabezpieczyli 70 gramów marihuany i ponad 400 gramów innych narkotyków, między innymi dopalaczy.

– Młody mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. W miniony weekend został doprowadzony do Prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty. Sąd Rejonowy w Biłgoraju na wniosek śledczych postanowił tymczasowo aresztować podejrzanego na okres 3 miesięcy – informuje aspirant Joanna Klimek z biłgorajskiej Policji.

Zgodnie z przepisami posiadanie znacznych ilości środków odurzających lub substancji psychoaktywnych zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 10.

Miał prawie pół kilograma narkotyków. Sąd już zadecydował, gdzie 21-latek spędzi najbliższe miesiące (zdjęcia)

fot. Policja Biłgoraj

9 komentarzy

 1. Sąd już zadecydował, gdzie 21-latek spędzi najbliższe miesiące, przeczytałem i… tak se pomyślałem (co każdemu sie może zdarzyć), że: te nasze (dobre bo polskie) areszty są chyba z gumy, bo codziennie trafia tam co najmniej jeden obwieś, a ciągle są wolne miejsca…

 2. Serio jak na to wpadł sędzia lub sędzina że trza by tam dilera wysłać jakież mamy w tych sądach światłe umysły sędziów

  • Trzeźwiej myślący

   No widzisz? Nareszcie mamy wykształconych fachowców.
   Niektórzy pięcioletnie studia już w 7-9 lat zaliczali (nie mylić ze studiowaniem).

 3. Gdy, wieczorem 15 października Jarek wprowadzi stan wojenny to wszyscy będziemy siedzieć.

 4. Myślałem że pół tony, a tu pół kilograma phi.

 5. Chciałbym zauważyć że w świetle prawa definicja mówi że dopalacze to substancje psychoaktywne, które nie zostały zaklasyfikowane jako narkotyki . Są to substancje kolekcjonerskie które można mieć w domu i podawać je np psu lub kotu by je pobudzić do działania lub snu.

 6. Uwalniamy Lubelszcznę od pisowskiej hołoty

  rozwiązanie jest bardzo proste, niech zażyje wszystko to co przy nim znaleźli i będzie po problemie

Dodaj komentarz

Kursy walut

 • USD 3.991zł 0.25%
 • GBP 5.0557zł 0.41%
 • EUR 4.3494zł 0%
 • CHF 4.567zł 0.35%

Polub nas