690 680 960

Miał dopłynąć do pomostu, zniknął pod wodą. Policjanci wyjaśniają okoliczności utonięcia 25-latka

Policjanci wyjaśniają okoliczności utonięcia w Jeziorze Łukcze 25-letniego mieszkańca Lublina. Mężczyzna wpadł z pomostu do wody i próbował dopłynąć do drugiego pomostu, jednak zniknął pod wodą.

Wczoraj pisaliśmy o tragicznym wypadku nad Jeziorem Łukcze w miejscowości Rogóźno. Znamy więcej szczegółów dotyczących utonięcia 25-letniego mieszkańca Lublina.

– Jak wynika ze wstępnych ustaleń w piątek wieczorem mężczyzna wraz z bratem i ich koleżankami poszli nad jezioro. W pewnym momencie 25-latek spadł z pomostu do wody. Mimo pomocy brata nie mógł się wydostać na brzeg. Postanowił przepłynąć do drugiego pomostu z drabinką umożliwiającą wyjście z wody. Niestety w pewnym momencie zanurzył się pod wodę i już nie wypłynął – relacjonuje zdarzenie nadkom. Renata Laszczka-Rusek z KWP Lublin.

Najpierw rodzina sama prowadziła poszukiwania, w sobotę informację o zdarzeniu otrzymali policjanci. Wczoraj po południu z jeziora zostały wyłowione zostały zwłoki mężczyzny. Policjanci ustalają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

2017-07-16 10:23:16
(fot. lublin112.pl)

46 komentarzy

 1. od razu jak stracili go z pola widzenia powinni wołac dookola pomocy i dzonic po pogotowie!! ALE JESLI ZPADL Z POMOSTU I TRZYMAL SIE KRAWĘDZI CZEMU NIE PRZECIĄGNĄŁ SIE WZDLUZ MOLA DO BRZEGU TRZYMAJAC KRAWEDZ??

 2. Nie tylko niezgodne z prawdą piszecie artykuły ale też publikujecie obraźliwe komentarze mimo że regulamin zabrania!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • My ich nie publikujemy to po pierwsze, autorzy komentarzy odpowiadają za ich treść to po drugie, po trzecie jest funkcja zgłoś komentarz, po czwarte na komentarze założony jest filtr na wulgaryzmy i słowa powszechnie uważane za obraźliwe. Pana słowa „niezgodne z prawdą” nie są oparte na żadnych argumentach, ot tak rzucone.

   • Los Vatos Locos

    redakcjo,ile komentarz musi mieć zgłoszeń aby został usunięty?

   • Sam fakt, że „redakcja” wdaje się w dyskusję w komentarzach i „na chamstwo odpowiada tym samym” świadczy o poziomie kloaki.

  • Nie podobają się wam komentarze typu ‚ coś się nie zgadza’? Boicie się czegoś? Mi też coś tu śmierdzi. Ja tez kiedyś wpadłam z mostka do wody ( byłam z koleżanką, obie nie umialysmy pływać) ale wzdłuż mostka doplynełam do brzegu. Dopiero w szkole średniej miałam basen w ramach wf.

 3. Zmiana tematu.Czy ktoś wie jak potoczyły się dalsze losy Violetty K..która ukradła w MPK łańcuszek??????

 4. Ustawa naklada na nas obowiazek pomocy , czy poiformowanie na drugi dzien sluzb bylo wstarczajace w rozumieniu udzielenia pomocy …

 5. człowiek-kiełbasa

  Od pomostu do pomostu jest jakieś 4x dalej niż od najdalszego punktu pomostu do plaży. Nikt nie zawiadomił służb. Śmierdzi jak cholera.

 6. Nie wiem jak było w tym przypadku ale napisze ku przestrodze ! Jeżeli słabo pływacie, a tonący poszedł już pod wodę na głębokość ponad 2 metry nie starajcie się go sami ratować.Jezeli są w okolicy inni ludzie, czasami lepiej wskazać dokładne miejsce utoniecia osobie, która dobrze pływa.

 7. Redaktorku wiem co czytam i nie pieprz że nie są obraźliwe przeczytaj regulamin a jeśli nie potrafisz to do szkoły czas wrócić

 8. Wasze durne komentarze nic nie zmienią, niema już z nami dobrego kolegi i tyle, po co ci to wiedzieć teraz jak to było, a jak mogło być…

 9. Żenujące jest czytać te głupoty co wypisujecie.
  Ludzka tragedia i płacz najbliższych powinna przywrócić wam mózgi a hejty są szczytem bezczelnosci . Człowiek człowiekowi wilkiem.
  Współczuję najbliższym w tych trudnych chwilach i mam nadzieję że nigdy nie przeczytają Waszych bezmøzgich komentarzy.

 10. Łatwo pisać że podejrzane co trzeba bylo zrobić tylko pytanie mieliście taką sytuację? Jak nie to nie wypowiadajcie się bo to żałosne.

Kursy walut

 • USD 4.4827zł -0.63%
 • GBP 5.4185zł -0.57%
 • EUR 4.6835zł -0.1%
 • CHF 4.7555zł -0.36%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi