Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

Miał blisko 4 promile alkoholu w organizmie. Do celu nie dojechał, dachował na lokalnej drodze (foto)

Kompletnie pijany kierowca dachował oplem na drodze z Niedrzwicy Dużej do Chodla. Na szczęście nie wyrządził nikomu krzywdy. Mężczyzna po raz kolejny w takim stanie wsiadł za kierownicę.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 10:50 w miejscowości Skrzyniec w gminie Bełżyce. Na drodze powiatowej z Niedrzwicy Dużej do Chodla dachował samochód osobowy. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący Oplem Vectrą mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem. Auto wypadło z drogi po czym dachowało na pobliskiej łące.

Jak nam wyjaśniał sierż. szt. Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie, badanie alkomatem wykazało, że kierowca opla miał 3,8 promila alkoholu w organizmie. Z przekazanych nam informacji wynika, że po raz kolejny wsiadł on za kierownicę w takim stanie. Miał bowiem zatrzymane uprawnienia do kierowania właśnie za jazdę po pijanemu.

(fot. nadesłane – Monika)

19 komentarzy

  1. Powinno zatrzymywać się samochód dodatkowo…

  2. Zakaz prowadzania/zatrzymane uprawnienie itp. itd. to jest błąd logiczny. Skoro pijak jeździł pod wypływem to też nie maił prawa jechać. To czy będzie miał uprawnianie czy nie nic nie zmienia, bo pod wpływem upojenia nie jest rozważana kwestia czy ma prawo, tylko czy da radę…

  3. Wsadzac do wiezienia !!! To nic nie da bo wszyscy tu nie znacie problemu !!! Odsiedzi 10 lat i dalej wsiadzie a wiecie czego? Bo jest alkoholikiem i powinno się go przymusowo leczyć az do skutku wtedy nie wsiądzie a więzienie nic nie da.Szkoda mi jak czytam tu komentarze jak płytkie macie myślenie,dać wam 500 zł i polecicie na PIS głosować.Dobrze Piłsudski skomentował ten naród !

    • Konfiskata auta i kary finansowe walić do skutku, żeby moczymorda nie miała za co pić. Albo wszyć disulfiram.

  4. ,,,,,...................................................

    to teraz bedzie miał prawko kolejny raz zatrzymane , buhahahahahahahahahaa

Z kraju