Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Mężczyzna został przygnieciony przez konary upadającego drzewa. Z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala

W środę na jednej z posesji w Rogalowie doszło do wypadku podczas wycinki drzewa. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala.

W środę dyżurny puławskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku, do którego doszło podczas wycinki drzew w Rogalowie w gminie Wąwolnica. Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że 29-latek z Lublina został przygnieciony przez konary ścinanego drzewa.

Mężczyzna ciągnął linę uwiązaną do drzewa i nie zdążył uciec gdy upadało. Na pomoc ruszył mu obecny na miejscu właściciel działki, który wezwał pogotowie ratunkowe.

Z poważnymi obrażeniami ciała 29-latek trafił do szpitala w Lublinie. Mężczyzna był trzeźwy. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności tego wypadku.

(fot. Policja Puławy)

5 komentarzy

  1. No i mieszczuch pokazał jak dostać w czerep.
    Ja wycinałem olszyny które rosły od linii średniego napięcia dosłownie pare metry bo były pochylone na linie i linie całe i ja zdrowy , a olszyny poszły na meble.

  2. Sposób cięcia wskazuje że to był pitalarz a nie pilarz.Taki posiadacz piły i siekierki z marketu.

  3. Ciekawe czy właściciel działki posiadał zezwolenie na wycinkę i czy było to gdzieś zgłoszone ?! W przeciwnym razie będzie LIPA

  4. Te realista z jakiej wioski podchodzisz bo te twoje parę metry to wiesz nie bardzo gra że słownikiem polskim i nie udawaj tu pilarza bo czasem fart ma każdy wieśniak chcesz podyskutować na ten temat to nie widzę problemu bo zajmuje się wycinka od 15 lat i twoje wypociny są nie wiele warte szybkiego powrotu do zdrowia chłopakowi a ty wieśniak nie udawaj znawcy bo wysłałeś parę sztuk ok

Z kraju