Wciąż zablokowana jest droga krajowa nr 19 po porannym wypadku. Trwa podnoszenie cysterny (foto)

Od 12 godzin trwają czynności na miejscu wypadku pomiędzy Kockiem a Radzyniem Podlaskim. Obecnie prowadzone są związane z wyciąganiem ciężarówki z lasu.

Dobiegają końca prace związane z udrożnieniem drogi krajowej nr 19 po wypadku, jaki miał miejsce rano pomiędzy Kockiem a Radzyniem Podlaskim. Jak już informowaliśmy, po godzinie 4 w miejscowości Paszki Małe zderzyły się trzy samochody: dwa dostawcze i ciężarowy.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem marki Mercedes Sprinter, 27-letni mieszkaniec powiatu siedleckiego z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia z samochodem ciężarowym marki Man wraz z przyczepą, a następnie zderzył się czołowo z samochodem marki Renault Master.

W wyniku wypadku do szpitala trafiły trzy osoby. Droga w tym miejscu wciąż jest całkowicie zablokowana. O ile rozbite pojazdy dostawcze dość szybko udało się usunąć z jezdni, gorzej było z ciężarówką. Wjechała ona do lasu zaś przyczepa przewróciła się na bok.

Jak nas poinformowano, obecnie służby drogowe kończą działania, pozostanie jeszcze posprzątać jezdnię i ruch będzie mógł zostać wznowiony. Do tej poru pojazdy kierowane są objazdami lokalnymi drogami.

(fot. nadesłane, WITD)

4 komentarze

 1. Film musiał być mocno nużący skoro telewidz zasnął.

 2. Ograniczanie czasu pracy kierowców, podobnie jak inne ograniczenia (prędkości, trzeźwości, zakazu wyprzedzania itp) nakładane na kierujących to kolejne niepotrzebne zakazy nie mające żadnego związku z poprawią bezpieczeństwa ruchu drogowego. Chodzi wyłącznie o łupienie kierowców.
  Dlatego też np. mandaty są najtańsze w Europie, żeby za bardzo kierowców nie zniechęcać przed popełnianiem wykroczeń, bo wtedy zmniejszyłyby się wpływy.

 3. Samica krokodyla już do kabiny dostać się do tacho ..bo może akurat kierowca 2 tygodnie wcześniej przegiął czas jazdy o 10 min 🙄

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7466zł 0.38%
  • GBP 5.1104zł 0.3%
  • EUR 4.548zł 0.16%
  • CHF 4.2219zł 0.37%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Baśnie i bajki przeczytają znane osoby z terenu gminy. Posłuchać będzie mógł każdy
  Na placu Litewskim odbędzie się Nabożeństwo Ekumeniczne „Idę po wodzie”
  Gra miejska- Świąteczny Lublin
  Święta z Warsztatami Kultury
  W sobotę rusza cykl treningów i biegów indywidualnych CITY TRAIL