Niedziela, 16 czerwca 202416/06/2024
690 680 960
690 680 960

Mężczyzna zginął pod kołami pojazdu dostawczego

W sobotę wieczorem w Sulowie doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Nie żyje mężczyzna, na którego najechał pojazd dostawczy.

Do wypadku doszło w sobotę wieczorem po godzinie 19 na drodze powiatowej w Sulowie w gminie Zakrzówek w powiecie kraśnickim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o potrąceniu pieszego.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 39-latek kierujący pojazdem dostawczym marki Renault najechał na leżącego na jezdni mężczyznę. 54-latek w wyniku odniesionych obrażeń zmarł na miejscu.

Kierujący pojazdem był trzeźwy. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. Przez kilkadziesiąt minut w miejscu wypadku występowały utrudnienia w ruchu. Kierujący pojazdem był trzeźwy, ofiara to mieszkaniec powiatu kraśnickiego.

(fot. lublin112.pl)

Autor: redakcja

8 komentarzy

  1. Pewnie trochę za szybko jechał ten pojazd dostawczy marki Renault.

    • Jasne, leżenie sobie na drodze jest spoko, ale kierowca za szybko jechał. Jeżeli pijany leżał na drodze, to nic tragicznego w tym wypadku nie ma. Chciał, to ma. Tylko proszę, bez głupot o zasłabnięciu, chorobie itd. – owszem to jest możliwe, ale z prawdopodobieństwem pomijalnie małym, w stosunku do tego, że zwyczajnie był nawalony.

  2. Jeszcze nie miał gdzie sie rozpedzic ale ten był na haju

  3. Zgłosił potrącenie a przejechał po leżącym.

  4. Ten nieboszczyk był alkoholikiem i często wracał pijany po nocy.Panie świeć nad jego duszą

    • A skąd Pan ma brać kasę na światło, żeby i pijakom świecić… jemu sie też nie przelewa mimo, ze wszyscy księża głównie dla Boga o kasę żebrzą. 😆

  5. Ktoś tu zapomniał ze Jezdnia to to nie łóżko i poniósł tego nieodwracalne konsekwencje