Odpowie za posiadanie znacznych ilości narkotyków

Policjanci podczas przeszukania posesji 39-latka ujawnili ponad sto gramów marihuany i cztery krzewy konopi. Narkotyki zabezpieczono, a mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty.

Dziwnie zachowujący się mężczyzna, siedzący w samochodzie na terenie Janowa Lubelskiego zwrócił uwagę funkcjonariuszy. Policjanci podjęli wobec niego interwencję. Podczas legitymowania okazało się, że był on poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Dodatkowo przy mieszkańcu powiatu kraśnickiego znaleziono środki odurzające.

Podczas przeszukania posesji i domu 39-latka policjanci ujawnili i zabezpieczyli ponad sto gramów suszu marihuany, zaś w tunelu na podwórku cztery, około dwumetrowe krzewy konopi.

39-latek został zatrzymany i trafił do aresztu. Usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków i uprawy konopi. Podejrzanemu grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. O dalszym losie mężczyzny zadecyduje sąd.

(fot. Policja Janów Lubelski)

Zobacz również

8 komentarzy

 1. Konopie zdrowe a pomidory szlak trafił 😉

  • Szlak to może być turystyczny. I nie trafił, bo mamy połowę września, a o tej porze już skończył się okres dojrzewania szczególnie w tunelu głąbie.

 2. Pokażcie ten tunelik „rolnikom” z Albanii i powiedzcie …”znacznych ilości”… 😂

 3. Co to komu przeszkadza że chce człowiek być zdrowszy dzięki naturze. Mogliby w końcu pozwolić na 2 roślinki na głowę np. i ograniczyliby dealerkę.

 4. 100g i 4 krzaki to już prawie jakby do człowieka strzelił nie?? za strzelenie do człowieka ze skutkiem śmiertelnym do 5 lat, bo przecież jak niebieski piesek wyciągnął klamkę i strzelił gościowi w klatkę piersiową to nie myślał że może go zabić. a 100g i 4 roślinkami to pół lublina by wybił, brawo polska policja, od razu bezpieczniej wyjść z domu, jeszcze jak 500 za maseczkę wypiszą to już całkiem. POLSKIE PAŃSTWO Z KARTONU, gdzie klecha może dostać bentleya od bezdomnego a zwykły człowiek za roślinkę do 10 lat. BRAWO PISIORKI SIKORKI. gdzie robią lockdown bo covid, a później sobie chcą pensje podnieść bo pkt o 8% w dół poszło. w tak pięknym kraju aż chce się żyć, gdzie tobie za 50 przekroczenia zabiorą kwity a psy jeżdżą jak chcą i śmieją się z ludzi.

  • Możesz wyjechać jak cię tak Polska uwiera w tyłek. Szanuj wybór innych, tak wybrali to tak jest, a jak się nie podoba można zawsze zamieszkać u Niemca.

   • To nie Polska tylko POLIN! 15mln Polaków już wyjechało, i jeszcze ci mało? Im właśnie o to chodzi, żeby pozbyć się Polaków z ich własnej ziemi i zająć bogactwa naturalne tej krainy. 10lat za 4 krzaki to bandytyzm, Sasin pierdzi w stołek za defraudacje 70mln PLN(polinów), Szumowski nakradł tyle, że musiał uciekać z rządu z powodu afer współistniejących. Morawiecki macha szabelką do Łukaszenki i zakłada rząd na uchodźctwie Białorusi w Warszawie, Cichanouskiej podarował willę. PiS to Syjonistyczna grupa przestępcza, nałożyli na Polaków ponad 40 nowych opłat i podatków, zadłużyli państwo tylko w tym roku o kolejne 0,5 biliona pln, dziś ten dług przekracza ponad 1,5 biliona pln i nawet odsetki od tego długu przestały być możliwe do spłaty. A co do wyjazdów za granicę to Morawiecki bierze się i już za Polaków tam na saksach. Od 1ego styczna nierząd polskojęzyczny wprowadza zniesienie ulgi abolicyjnej i Polak pracujący za granicą będzie płacił podatki w kraju, w którym osiąga dochody jak również w Polsce. To jest hańba!

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.6765zł -0.58%
  • GBP 4.9565zł 0.01%
  • EUR 4.4732zł -0.13%
  • CHF 4.1241zł -0.29%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  W sobotę rusza cykl treningów i biegów indywidualnych CITY TRAIL
  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej