690 680 960

Mężczyzna zasłabł i wypadł z ciągnika. Nie udało się go uratować

Wczoraj na terenie kompleksu leśnego Bukownica doszło do nieszczęśliwego wypadku. Nie żyje mężczyzna, który prawdopodobnie zasłabł i wypadł z ciągnika.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 15:40 na terenie kompleksu leśnego Bukownica w powiecie biłgorajskim. Policjanci z Józefowa otrzymali zgłoszenie, którego wynikało, że podczas prac związanych z pozyskiwaniem drewna doszło do śmiertelnego wypadku.

Mundurowi ustalili wstępnie, że podczas prac w lesie 66-letni mieszkaniec Biłgoraja, który kierował ciągnikiem marki Ursus prawdopodobnie nagle zasłabł i wypadł z pojazdu. Ciągnik zaś zatrzymał się na drzewie. Mężczyzna zmarł na miejscu zdarzenia.

Decyzją prokuratury ciało 66-latka zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych, które wyjaśnią przyczynę śmierci. Obecnie pod nadzorem prokuratury policjanci ustalają dokładne okoliczności i przyczyny tego nieszczęśliwego wypadku.

(fot. Policja Biłgoraj)

9 komentarzy

 1. ASTRA ZENECA ?

 2. I co na to PiS z jego planami podniesienia wieku emerytalnego? Widać jak mężczyźni po 65-ce się wykańczają z przepracowania. A mógł spokojnie pożyć na emeryturze tylko ciągle było za mało. Dzieci i wnuki żyją na 500+ a dziadki miejsc pracy nie zwalniają dla młodszych pokoleń.

  • a moze nei oracowal tylko drzewo zbieral na zime

  • I tu się zdziwisz. Emeryci też umierają. A ten ,wbrew pozorom, miał szczęśliwą śmierć. A swoją drogą ,zadziwiająca jest tęsknota ludzi za emeryturą. Jakby to był cel życia-bycie niepotrzebnym

 3. Cieee chorobaaaa !!!

  Według was nie można se tak po prostu umrzeć, bez przynależności do PiS, PO, czy Jakiegoś Kółka Różańcowego ???

 4. Żal mi was wszystkich komentujacych…. że macie tyle jadu w sobie…. Polak Polaka, brat brata utopiłby w „łyżce wody”… OGARNIJCIE SIĘ!!!

Kursy walut

 • USD 4.3622zł 0.32%
 • GBP 5.2997zł 0.03%
 • EUR 4.6065zł -0.03%
 • CHF 4.759zł -0.14%

Polub nas