Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Już raz zabił, znowu groził zabójstwem. Obywatel Macedonii został tymczasowo aresztowany (zdjęcia)

Obywatel Macedonii został zatrzymany przez policjantów kryminalnych z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. Mężczyzna groził zabójstwem matce kobiety, którą zamordował w 2005 r.

Kraśnicka prokuratury wystawiła za 41-letnim obywatelem Macedonii list gończy. Mężczyzna w 2005 roku zamordował swoją polską partnerkę na terenie Austrii. Wcześniej służył w armii na Bałkanach. 41-latek został skazany na 20 lat więzienia. Po odbyciu 2/3 kary w austriackim więzieniu został deportowany do Macedonii.

Jak się okazało, obywatel Macedonii pomimo wielu lat od zabójstwa, groził matce zamordowanej kobiety. Istniała obawa, że mężczyzna zrealizuje swoje groźby. Po zmianie nazwiska pojawił się w Polsce.

Ustaleniem jego miejsca pobytu i zatrzymaniem zajęli się policjanci z Wydziału Kryminalnego KWP w Lublinie oraz policjanci z Kraśnika. Mężczyzna został zatrzymany na terenie Śląska przy udziale kontrterrorystów z Katowic. 41-latek trafił do aresztu, a następnie do Prokuratury Rejonowej w Kraśniku. Obywatel Macedonii został tymczasowo aresztowany.

Już raz zabił, znowu groził zabójstwem. Obywatel Macedonii został tymczasowo aresztowany (zdjęcia)

(fot. Policja Lublin)

23 komentarze

 1. Resocjalizacja nie przyniosła skutku?

 2. Szkoda że w przypadku niektórych degeneratów ,nie ma czegoś takiego jak natychmiastowa utylizacja .Ale nie ,przecież czlowiek to wielce humanitarna istota.Woli trzymać na koszt innych takich degeneratow ,licząc na cud że się zresocjalizują .Otóż są jednostki ktore się nigdy nie zresocjalizują i takie należało by od razu utylizować.Wanna z ługiem sodowym i po problemie

  • Nic dodać, nic ująć.

  • Rysiu, nie zarzekaj się w życiu szpitala i więzienia bo do pudła można zjechać nawet za byle wypadek lub pomówienie i wtedy ty będziesz takim samym śmieciem do utylizacji.

   • No patrz… Jakoś tyle lat człowiek żyje i z policją nie miał doczynienia… Koledze raczej chodzi o prawdziwe mendy jak ten, a nie takich co z sąsiadem sie spiera o płot… Podpisuje się dwiema rękami pod postem kolegi – niektórych należałoby szybko i zdecydowanie wyeliminować z naszego otoczenia. Najlepsze sa filmy z akcji policyjnych w USA, zazwyczaj strzelanin. W większości przypadków – 10 wyroków na koncie lub notowany za 10 innych… I po co takiego trzymać między normalnymi ludźmi? Wyobraźmy sobie, że taki recydywista nagle znika… Świat bylby chociaz trochę piękniejszy 🙂

 3. bez powodu tu nie wrocil i zmienil nazwisko, dla takich powinien byc zakaz wjazdu do schengen

 4. Redakcjo?? Kto to konterrorysci??

  • Samodzielne pododdziały kontrterrorystyczne Policji, SPKP – jednostki organizacyjne Policji podległe właściwym komendantom wojewódzkim Policji lub Komendantowi Stołecznemu Policji, które – wraz z Centralnym Pododdziałem Kontrterrorystycznym Policji „BOA” – są odpowiedzialne za prowadzenie działań kontrterrorystycznych Policji na terenie Polski. Sposób działania SPKP określa zarządzenie Komendanta Głównego Policji.

   • ?? „+” dla redakcji

   • Brawo Redakcjo! Tylu mądrych komentujących, którzy wszystko wiedzą, a tu jeden mądrołek zdemaskowany ?

   • Ok to sa kontrterrorysci, a ja pytam o to co było napisane wczesniej przed poprawieniem . Czyli o konterrorystow

   • A te dwa wasze komentarze pod spodem to slaba zagrywka, co art. To babol. Ktoś to edytuje ???

    • Można do nas napisać – „poprawcie sobie”. Sekcja komentarzy nie jest do bicia piany o literówkę. Nie myli się ten, co nic nie robi ;). Są Czytelnicy, którzy potrafią napisać z klasą – „słuchajcie poprawcie sobie literówkę”…to naprawdę łatwe. Tak, każdy popełnia błędy, My, Pan, Pani, pisząc czasami dziennie po 50 tekstów, tak mamy świadomość, że może pojawić się błąd. Zawiniony z pośpiechu, albo z tego, że słowo poprawi na komputerze lub telefonie słownik automatyczny. Skąd tyle w ludziach jadu, tego nie rozumiemy czasami.

 5. Czy obrońca uciśnionych Bodnar już zabrał głos w tej sprawie?

 6. Ale za to kolorowo jest, i bolec był ekscytujący i kolorowy, do samego końca.

 7. Może chociaż imię delikwenta raczcie podać ?

 8. przeprowadzić odroczona w czasie aborcje ,