Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Mężczyzna wpadł do studni. Nie udało się go uratować

Wczoraj po południu w Słotwinach do studni wpadł jeden z mieszkańców. Mężczyznę znaleziono po godzinie, na pomoc było już za późno.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 15 w miejscowości Słotwiny w gminie Karczmiska w powiecie opolskim. Mieszkańcy miejscowości zauważyli, że przy jednej ze studni leży ubranie. Gdy zajrzeli do środka, dostrzegli znajdującą się tam osobę.

Natychmiast powiadomiono służby ratunkowe, na miejsce przyjechała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja. Strażacy za pomocą sprzętu alpinistycznego zjechali wgłąb studni i wyciągnęli na powierzchnię mężczyznę. Niestety na pomoc było już za późno.

Ofiara jest 46-letni mieszkaniec miejscowości. W studni znajdował się około godziny. Trwa ustalanie w jakich okolicznościach mężczyzna wpadł do środka. Jak nas poinformowano, ofiara znana była z tego, że nadużywała alkoholu. To, czy w momencie wypadku mężczyzna był pijany, określi sekcja zwłok.

Informację o wypadku otrzymaliśmy od czytelników. DZIĘKUJEMY!

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2015-08-09 13:52:55

8 komentarzy

 1. Wdowa po innym pijusie

  „Gdybnę” sobie 2x – albo nie dopił, chciał dopić i kycnął, albo jak to w upały, za gorąco były, chciał się ochłodzić i kycnął.
  Poczekajmy może policyjny patolog dogada się z nim i nam przekaże

  • serio bawią ciebie te powalone komentarze sołysie ?

   • Idiota, ciekawe czy byś się tak wypowiedział gdyby ktoś z Twoich bliskich tak skończył. znieczulica p
    ier..dolona. Lepiej nie gdybaj bo wychodzisz na idiotę naśmiewając się z ludzkiego nieszczęścia.

 2. Wpadł to raczej w okolicznościach nieszczęśliwego wypadku.Skoro był rozebrany to było działanie zamierzone,które miało przynieść określony cel,na pewno w zamysłach z heppy endem. A wyszło jak zawsze.

 3. Każdy cwany bo jak alkoholik to już musi być głupi? Siedzicie w tych swoich pięknych domach przed klimatyzatorami lub wentylatorami z zimnym napojem w dłoniach a nikt nie pomyśli ze kogoś może na coś nie stać i w żaden sposób nie jest w stanie sobie dogodzić w takie upały.
  W takich temperaturach bez możliwości ochlodzenia się każdemu by przychodziły różne pomysły do głowy.
  Ale nie lepiej ponaśmiewac się że inni mają gorzej !

 4. Weźcie dajcie spokój i nie piszcie głupich komentarzy. Wiecie co czuje rodzina jego? Chyba się nie zastanowiliście!!! To jest dla nich tragedia, a wy swoimi zabawnymi komentarzami jeszcze bardziej ich dołujecie. Nie byliście tam, nie wiecie dlaczego tak się stało to się zamknijcie! A On niech spoczywa w pokoju (*) Rodzina tylko może wiedzieć czemu tak się stało. Nie zadręczajmy ich bardziej.

 5. popieram, zeby te opinie byly chociaz madre…

 6. a swoja droga to wdowa tez ma w czubie,wstyd