Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Mężczyzna walczy o życie, po tym jak przejechał po nim volkswagen

Do kolejnego poważnego wypadku doszło wieczorem w naszym regionie. Tym razem samochód osobowy przejechał po leżącym na jezdni pieszym.

Do wypadku doszło w niedzielę po godzinie 20. w miejscowości Zakrzew w powiecie lubelskim. Ze wstępnych informacji jakie nam przekazano wynika, że kierujący osobowym volkswagenem, jadąc lokalną droga przejechał po znajdującym się na jezdni mężczyźnie. Pieszy najprawdopodobniej leżał na jezdni.

Poszkodowany został przetransportowany do szpitala w Lublinie. Jak nas poinformowano, jego stan jest bardzo ciężki, ma liczne złamania oraz urazy wewnętrzne. Zostanie od niego pobrana krew do badań na zawartość alkoholu. W chwili obecnej nie są jeszcze znane dane pieszego, wiadomo że ma on około 30 lat.

W miejscu wypadku pracują funkcjonariusze lubelskiej drogówki. Ustalają oni dokładne okoliczności zdarzenia.

Wkrótce więcej informacji…

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2015-03-01 21:58:4

11 komentarzy

 1. Znowu brak kamizelki.

  • Kamizelki powinny być obowiązkowe wszędzie tam gdzie nie ma chodnika i oświetlenia. Dotyczy to również terenu zabudowanego, bo idioci z sejmu myślą, że jak jest teren zabudowany, to jest oświetlenie i chodnik a wszyscy jadą max 50/h. Oczywiście przepis powinien być jak najbardziej stosowany i karany bez jakiejkolwiek ulgi. Pieszym to się wydaje, że kierowca ma noktowizor w samochodzie i zawsze go zobaczy w żałobnej, znaczy się czarnej szacie. Niestety tak nie jest a najgorzej jest gdy jedzie z naprzeciwka samochód oślepiający światłami. Tak oślepiający, bo robaczki 80% z Was ma źle ustawione światła, albo ma lampy podróbki (również tuningowe), które nie mają prawa zagwarantować prawidłowego oświetlenia.

   • czajson, jak sie dostosowuje prędkość do warunków panujących na drodze i przestrzega przepisów, to nie zabija się pieszych i żadne odblaski nie są potrzebne

 2. To chyba nie pieszy tylko leżący na jezdni. A może ktoś go wypchnął na tę jezdnie z samochodu i mógł być też i wcześniej połamany. Albo chyba że był napruty w trzy d…

  • Kiedyś był wypadek koło Lubartowa w którym samochód przejechał pijanego potrąconego wcześniej.

 3. Wiklinowy nocnik

  jezdnia nie jest od leżenia

 4. Powininen mieć swiatła

 5. gdyby był tor….