Niedziela, 25 lutego 202425/02/2024
690 680 960
690 680 960

Mętów: Usnął za kierownicą, wjechał do rowu

Minionej nocy w podlubelskim Mętowie kierowca fiata wjechał do przydrożnego rowu. Jak się okazało, przyczyną zdarzenia było zaśnięcie mężczyzny podczas jazdy.

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę na drodze wojewódzkiej nr 835 Lublin – Biłgoraj. W Mętowie kierowcy zauważyli znajdujący się w rowie samochód osobowy a w nim mężczyznę. Na miejsce wezwano policję.

Jak ustalili funkcjonariusze lubelskiej drogówki, mężczyzna podróżował z Warszawy do Jarosławia na Podkarpaciu. Przejeżdżając przez Mętów, na prostym odcinku drogi zjechał na pobocze a następnie staranował znak drogowy i zatrzymał się w rowie uderzając o skarpę.

Badanie alkomatem wykazało, że kierowca był trzeźwy. Również sprawdzenie pod kątem środków odurzających nic nie wykazało. Mężczyzna został ukarany mandatem za spowodowanie kolizji.

Mętów: Usnął za kierownicą, wjechał do rowu

(fot. lublin112)
2016-09-25 11:32:25

12 komentarzy

 1. Gość sam się ukarał bo zniszczył sobie auto. Naprawa znaku pójdzie z OC. Po co więc dowalać mu jeszcze mandat za spowodowanie kolizji? Może jeszcze ukarać go za parkowanie w miejscu niedozwolonym?

  • Mandat sie nalezy. Co mamy mu brawo bic? A jak by potracil pieszego albo zderzyl sie z innym pojazdem?
   To ze nic sie nie stalo nie oznacza ze jest wszystko ok

   • Pewnie jesteś wzorem kierowcy. Zawsze wypoczęty, wyspany. Przestrzegający wszystkich przepisów. Wszyscy inni łamią prawo ale Ty nigdy. Gdyby to, gdyby tamto, gdyby sramto …. Tak można w nieskończoność. Wyraźnie jest napisane co zrobił i co było powodem. Karanie go mandatem było nie na miejscu.

  • Zobaczył reklame i myślał że to tu
   A to jeszcze nie tu ; )

   • Kaśka w relacji na żywo, spod samego Jaśka

    Dobrze, że chociaż obudził się na tym, a nie na ponoć „lepszym”, świecie

  • Zgadzam się i już statystyki poprawione… Nieroby mogły mu chociaż pomoc auto z rowu wyciągnąć, a tak przyjechały pały, mandat wypisały i tyle … A podobno policja jest by pomagać… Nie w tym kraju…

 2. Mandat płaci się za koszty przyjazdu radiowozu .

 3. Mariusz Alkocholik

  zabrać prawko.postawić przed sądem i do kryminału!

  • Apoloniusz Pierdółko, brat Kleofasa (też Pierdółki) a mąż starej Pierdółkowej

   Eee tam, zaraz do kryminału – są zbyt przeludnione innymi draniami, na taką „drobnicę” wystarczy mandat i szkody, które sam będzie musiał becelować jak nie ma AC.

 4. Pewnie cukrzyca dała znać o sobie.

 5. No jak dała o sobie znać cukrzyca to mandat został wystawiony bezpodstawnie. Ciekawe za co został ukarany?

 6. I stoi do tej pory.. aż dziw, że trójkąta ostrzegawczego nikt z miejscowych jeszcze sobie nie przywłaszczył… 😉
  Nie on pierwszy i nie ostatni przysnął za kółkiem, jednak sama jako kierowca pokonujący dziennie setki kilometrów nie rozumiem, jak można zasnąć za kierownicą – a nie jeżdżę od wczoraj. Dopada zmęczenie to fakt, ale wtedy najbliższa stacja paliw, porządna kawa, czy herbata, 5 minut truchtu w okół samochodu i w drogę jak się „rozbudzę” a w na prawdę kryzysowych sytuacjach po prostu odpoczynek, bez względu na to czy gdzieś mam dojechać na wczoraj, na jutro, czy na za tydzień…

  Nie dość, że mandat, to jeszcze za lawetę nieźle zapłaci za te około 150 km do Jarosławia 🙁

Z kraju

Polityka i społeczeństwo