690 680 960

Mecz Polska – Białoruś na stadionie w Łęcznej. Wstęp wolny !

15 września reprezentacja Polski kobiet rozpocznie rywalizację w eliminacjach do Mistrzostw Świata Francja 2019. Pierwszym rywalem „Biało-Czerwonych” będzie Białoruś, z którą nasza drużyna narodowa będzie rywalizować na stadionie w Łęcznej.

Prowadzona przez Miłosza Stępińskiego reprezentacja Polski trafiła do grupy B, gdzie oprócz Biało-Czerwonych znalazły się również Szwajcaria, Szkocja, Białoruś i Albania. Pierwszym rywalem Polski w drodze na Mundial we Francji będzie Białoruś, z którą nasza drużyna zmierzy się w piątek 15 września o godzinie 18:00 na stadionie GKS „Górnik” Łęczna.

Nieodpłatne bilety można odbierać w siedzibie Lubelskiego ZPN przy ul. Filaretów 44 w Lublinie (pn.-pt. godz. 8:00-16:00) oraz w siedzibie klubu GKS „Górnik” Łęczna – Al. Jana Pawła II 13 w Łęcznej (pn.-pt. 8:00-14:00).

Dodatkowo w dniu meczu bilety będzie można odbierać w kasach stadionu od godziny 14:00.

2017-09-06 08:32:40
(fot. nadesłane)

7 komentarzy

 1. to towarzyski mecz czy eliminacje???

  • Organizator napisał towarzyski, ale słusznie zwróciłeś uwagę – dziękujemy. Skoro eliminacje to raczej towarzyski nie jest.
   Pozdrawiamy

 2. Velo już zaciera ręce… Tak gratka dla kiboli z Łęcznej. Ale … hmmm… nie będzie bojkotu? Wpuscicie kogoś na swój ukochany stadion?

  • Jeszcze masz ból d…? Leczysz to?

   • Nie mam bolu … Ale czytam z przyjemnością i satysfakcja jak Łęczna wszystko przegrywa. I każde ich „byle co” cieszy… za Kapelki były eliminacje U-21. Cały stadion kibiców… I do tego bilety były płatne… A Teraz?

    • A teraz nie ma eliminacji u21. Velo prezesem jest 2 miesiące. Póki co są el do mś kobiet. Byle co nie cieszy, ale póki młodzież się nie ogra to tak to będzie wyglądało. Kapelko dobrze się postarał żeby 90% drużyny odeszło. Ale to już przeszłość. Damy radę.

 3. Jak bedzie tradycyjna wymiana koszulek ide

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Największy w Polsce Festiwal Sztuki Iluzji
Rajd rowerowy Tour de Lubelskie w Janowie Lubelskim
Mieszkańcom – w podzięce za solidarność czyli festyn na rozpoczęcie wakacji
Lato Wita Nas czyli festyn rodzinny w Trzeszczanach
Biesiada Rodzinna w Wólce Plebańskiej