Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Mechanik został przygnieciony przez autobus. Życia mężczyzny nie udało się uratować

Tragicznie w skutkach zakończyła się naprawa autobusu. Pojazd osunął się z podnośnika i przygniótł znajdującego się pod nim mechanika. Życia mężczyzny nie udało się uratować.

W środę późnym wieczorem do szpitala w Białej Podlaskiej bardzo ciężkim stanie trafił mężczyzna, który został przygnieciony przez autobus. Zdarzenie miało miejsce w miejscowości Litewniki Stare w gminie Sarnaki, tuż przy granicy województw lubelskiego i mazowieckiego.

Poszkodowany naprawiał autobus, który w trakcie jazdy uległ awarii i został unieruchomiony. Jak wstępnie ustalono, kiedy znajdował się pod pojazdem, ten w pewnym momencie osunął się z podnośnika i przygniótł mężczyznę.

Na miejsce natychmiast wezwane zostały służby ratunkowe. Po przeprowadzonej resuscytacji krążeniowo – oddechowej 58-latek został przetransportowany do szpitala. Niestety zmarł w wyniku doznanych obrażeń.

Policjanci pod nadzorem prokuratury prowadzą teraz czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności oraz przyczyn zdarzenia.

(fot. lublin112.pl/zdjęcie ilustracyjne)

5 komentarzy

 1. Rutyna, nieprzestrzeganie procedur i działanie na skróty gubi ludzi. Owszem tak jest szybciej, tylko czasem się nie udaje.

 2. Smutne. 🙁 kondolencje.

  Zawsze, ale to zawsze podstawiajcie kobyłki korzystając z podnośników!

 3. Podstawy bhp.Podnośnik musi być zabezpieczony przez kobylki. Koła zabezpieczone klinami, aby auto się nie przesunęło. A tu rutyna, pośpiech? Może przełożony ponaglal? Śledztwo wykaże, ale życia człowiekowi nie zwróci. Szkoda. 58 lat Na horyzoncie było widać emeryturę…

  • zawsze jest tylko szybko,szybciej….to nie może stać…to musi jechać zarabiać…nie będziesz się Stasiu z kobyłkami pier***** bo nie ma czasu…sam słupek wytrzyma…

   nie aż tak dawno w taki sam sposób zginął przecież mechanik w Lublinie…ilu jeszcze w taki sam głupi sposób zginie ?

 4. To wina autobusu. Należy zlikwidować autobusy. To definitywnie rozwiąże problem wypadków i zgonów z udziałem autobusów…

Z kraju