Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Mazda dachowała w sadzie, słupek przebił dach auta. Kierowca był kompletnie pijany (zdjęcia)

Na szczęście nie wyrządził nikomu krzywdy pijany kierowca, który dachował dzisiaj na trasie z Bełżyc do Chodla. Po wytrzeźwieniu zostaną mu przedstawione zarzuty.

W niedzielę po godzinie 19 służby ratunkowe zostały zaalarmowane o wypadku w miejscowości Malinowszczyzna w gminie Bełżyce. Na drodze wojewódzkiej nr 747 Lublin – Opole Lubelskie dachował samochód osobowy. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący mazdą mężczyzna jadąc trasą Bełżyce – Chodel stracił panowanie nad pojazdem. Auto zjechało na pobocze, po czym wypadło z jezdni i dachowało w pobliskim sadzie. W trakcie dachowania słupek przebił dach auta.

Mężczyzna nie odniósł obrażeń ciała. Jak się okazało, był on kompletnie pijany. Badanie alkomatem wykazało, że miał w organizmie około 3 promili alkoholu. Niebawem zostaną mu przedstawione zarzuty. Odpowie za jazdę po pijanemu, za co grozi do dwóch lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.

(fot. KM PSP Lublin)

8 komentarzy

 1. … LOP ??? … promocja picia cydru

 2. Czapka z daszkiem

  Eee no to trza umić tak słupek wsadzić

 3. Nie ma sposobu na tych bydlaków, trzeba by było wprowadzić konfiskatę majątku, zlicytować dziada, to może by coś mu tam w główce zaświtało, to i tak dobrze że nikt postronny nie ucierpiał .

 4. – bez żadnego pozwolenia i bez żadnych dokumentów można kupić sobie dowolne auto i po nachlaniu się dowolnym alkoholem można jechać dowolną prędkością każdą drogą
  – żeby kupić sobie pistolet lub karabinek i postrzelać na strzelnicy trzeba sporo pieniędzy, mnóstwa sił i papierów a na koniec łaskawego pozwolenia na posiadanie broni palnej od socjalistycznych władz

  coś tu jest nie tak…

 5. Dobrze, ze nikogo nie zabił…

Wiadomości z info112