Wtorek, 18 czerwca 202418/06/2024
690 680 960
690 680 960

Mateusz Morawiecki: Wprowadzamy stan epidemii. Za złamanie kwarantanny kara 30 tys. złotych (wideo)

Na terenie całego kraju zostaje wprowadzony stan epidemii. Premier poinformował również, że wzrasta kara za złamanie zasad kwarantanny z 5000 zł na 30000 zł.

69 komentarzy

 1. Chciałbym takie coś ujrzeć w newsach:

  W związku z epidemią pijanych kierowców zostaje podwyższona kara za prowadzenie po alkoholu lub innych podobnie działających środkach z 5000 zł do 30000 zł. Jak zaznaczył Mateusz Morawiecki to bardzo ważne, bo ceną może być czyjeś zdrowie lub życie.

  • Pijani kierowcy powodują zaledwie 6% ogółu wypadków.
   W porównaniu z liczbą śmierci jaką niosą ze sobą trzeźwi kierowcy (ale bez predyspozycji,myślenia,odpowiedniego stanu zdrowia-a mimo to również w pełni świadomie wsiadających za kierownicę) to na prawdę nikły odsetek.

 2. Żadne pieniądze nie zwalczą wirusa tylko odpowiedzialność ludzka.

 3. Łatwiej jest kogoś oszukać niż udowodnić mu że został oszukany. Powodzenia w tańczeniu nad przepaścią, przepraszam tańczeniu podczas spadania, bo to się już dzieje i nie mówię o korona wirusie. Mam nadzieje że nie dojdzie do tego że idąc koło wieżowca będziemy patrzeć w górę czy ktoś na nas nie spadnie. Będzie mi bardzo miło jeżeli za trzy miesiące bo takie są prognozy zakończenia epidemii będziemy wszyscy w komplecie mogli dalej prowadzić ciekawe dyskusje. Życzę wszystkim dużo zdrowia i wyrozumiałości dla innych bo w tej sytuacji tylko spokój i pomoc na wzajem może nas uratować.

  • YOUTUBE PROSZĘ WPISAĆ-

   „KORONAWIRUS – realne zagrożenie, czy medialna panika? Eksperci odpowiadają”

   Eksperci siedzący w temacie latami tłumaczą jak dzieciom. Ba wszystko co mówią da się zweryfikować.

   Ponad godzinka wykładu-ciekawego i bardzo przystojny lekarz-Panie oglądamy!!! 🙂

 4. Jak bede zakazony to moga mi jedynie obciągnac a nie odciagnac kare hehe

 5. Złodzieje

 6. Haha będą pieniądze na leczenie..o ile ktoś tą karę zapłaci za kilka lat

 7. mądra władza to nawet na epidemii zarobi,dobra propaganda w tvpis i większość plebsu sama prosi o kary za nieposłuszeństwo,niedługo będą się domagali strzelani do inaczej myślących,w Polsce historia lubi się powtażać