Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Masz problemy z dostępnością do świadczeń zdrowotnych? Zgłoś to na infolinię NFZ

Epidemia koronawirusa ograniczyła dostępność do świadczeń zdrowotnych w wielu miejscach kraju. Jeżeli masz problemy z ich dostępnością, zgłoś to na specjalną infolinię NFZ.

Pacjenci, którzy mają ograniczony dostępu do świadczeń medycznych, powinni zgłaszać swoje problemy na infolinię Narodowego Funduszu Zdrowia.

Jeżeli placówka medyczna odmawia świadczeń lub są problemy z dodzwonieniem się do poradni lub przychodni, a drzwi do placówki były zamknięte, zadzwoń pod bezpłatny numer infolinii Narodowego Funduszu Zdrowia – 800 190 590 – i zgłoś konsultantowi swój problem z dostępem do świadczeń medycznych.

Każdy sygnał będzie rozpatrywany indywidualnie, a NFZ ma podejmować w zgłaszanych sprawach interwencję. Infolinia NFZ jest czynna całodobowo, przez 7 dni tygodnia. Połączenie jest bezpłatne.

Masz problemy z dostępnością do świadczeń zdrowotnych? Zgłoś to na infolinię NFZ

Numer dla osób dzwoniących z zagranicy: (+48) 22 125 66 00
(połączenia płatne zgodne z cennikiem operatora)

Telefoniczna Informacja Pacjenta

(fot. pixabay.com)

11 komentarzy

 1. A jeśli masz problemy z dodzwonieniem się pod bezpłatny numer infolinii Narodowego Funduszu Zdrowia… siedź i umieraj.

 2. Zgłoś to na infolinię NFZ – ahahahahahahahaha 😀

 3. Pewnie łatwiej się dodzwonić do Straży Miejskiej.

 4. Tak samo jak do sanepidu

 5. system ledwo dyszał, teraz kona. mogą nawet uruchomić milion numerów, żeby był sygnał oczekiwania, ale tych telefonów nie będzie miał kto odebrać. osoby, które chodzą na protesty, przyczyniają się do tego, a ci co skierowali ustawę aborcyjną do trybunału w oczekiwaniu na drugą falę pandemii – są za to odpowiedzialni!

 6. co to da ,jeśli dwóch doktorów jest chorych , a dwie doktorki poszły na opiekuńcze ,piaty jest na izolacji,ten jeden co został choćby się z….. nie da rady, bo kowalska czuje się jakaś taka słaba od miesiąca cha cha cha
  czysty populizm

 7. A gdzie zgłosić problemy z dostępnością infolinii NFZ?

 8. Infolinia działa mialem problem pomogli.

 9. TAK! TA PANDEMIA JEST NAPRAWDĘ... FAŁSZYWA!!!

  Jeszcze im mało???
  Kasa na NFZ płynie szeroką rzeką, NFZ nie wyrabia z budżetem, lekarze zacierają ręce, bo nigdy tak dobrze nie mieli.. żeby nie pracować i brać,
  a tu jeszcze konsultantów zatrudniają!?
  To pewno całe sztaby będą pracować za plecami tych konsultantów, bo przecież sam konsultant tylko zgłoszenia będzie przyjmował..?
  Qr-va..
  Kolejne miejsca pracy dla siostrzeńców lub znajomych, gdzie nic nie robiąc dostaje się dobrą wypłatę.

  ???