Marihuanę schował w filiżance

Wczoraj policjanci z Tomaszowa Lubelskiego zatrzymali 41-latka. Mundurowi w mieszkaniu mężczyzny natrafili na marihuanę. Tomaszowianin był już karany za posiadanie narkotyków.

W środę policjanci Zespołu d/w z Przestępczością Narkotykową Wydziału Kryminalnego z tomaszowskiej komendy weszli do domu 41-latka.

Podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych mundurowi znaleźli w filiżance schowane blisko 10 gramów marihuany. Podczas czynności została również ujawniona waga elektroniczna.

Tomaszowianin został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Wkrótce zostaną mu przedstawiane zarzuty za posiadanie środków odurzających. Już wcześniej mężczyzna był karany za to przestępstwo. Za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat pozbawienia wolności, bądź nawet do 10 lat, gdy ma się ich znaczną ilość.

(fot. Policja Tomaszów Lubelski)

Zobacz również

10 komentarzy

 1. Przecież to jest żenada. Nasze podatki idą na to, żeby policjanci mogli wejść do domu i skonfiskować 10 czy 20 gramów suszu 41-jedno latkowi? Jaka jest szkodliwość społeczna tego nawet nie czynu? Płacimy na ich pensje, opłacamy zwolnienia (a potrafią chodzić masowo), wcześniejsze emerytury, dodatki, 14-stki. Po co nam policja, która nas gnębi? Pompują statystyki, żeby dostać premię (również z naszej kieszeni).

 2. ja sie zastanawiam nad jedna rzecza po co robic w mediach sensacje ze u jakiegos goscia znlezli 10 gram marychy i podawac ze mu grozi 3 czy 10 lat wiezienia przeciez to smiech na sali !!!

 3. Droga redakcjo. Mam pytanie – policja znalazła 10 gr suszu: ile działek dilerskich wg Waszych obliczeń można z tego przygotować? Z góry dziękuję za odpowiedź

  • Pan zapyta dilera, jest bieglejszy w tej materii.

   • Czytam artykuły na Lublin112 i czasami podana jest waga, ale często piszecie o „działkach dilerskich”. Chcę wiedzieć jaki jest przelicznik, żebym miał wyobrażenie o szkodliwości „kryminalisty”

 4. do lublin 112 przestancie sie nakrecac i podawac do publicznej wiadomosci takie glupoty bo juz tego czytac sie nie da

 5. Droga redakcjo artykuł zgłoszony jako spam na Facebooku i będę robił to częściej jak i 1500 moich botów z Chin każdy wasz artykuł z takim badziewnym tematem poleci do śmietnika i zmniejsza się wasze zasięgi. PDW

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8359zł 1.04%
  • GBP 4.9195zł 0.89%
  • EUR 4.5055zł 0.57%
  • CHF 4.1902zł 0.82%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Fura z kapelą na pokładzie znów wyruszy w drogę. Odwiedzi kilkanaście miejscowości
  Rusza nabór do drużyny Tytanów Lublin
  Festyn Osiedlowy XIX Dzień Węglina
  Teatralny Weekend w Lublinie (PROGRAM)
  Pole obsadzone ziemniakami czeka. W skansenie odbędą się wykopki