690 680 960

Maluch zdemolował hyundaia. Kierowca fiata nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu (zdjęcia)

Dwa samochody osobowe zderzyły się na rondzie przy Makro w Lublinie. Jedna osoba została poszkodowana. Są utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 15:40 na rondzie Kasprzaka w Lublinie. Na skrzyżowaniu al. Witosa i ul. Chemicznej zderzyły się dwa samochody osobowe: fiat i hyundai. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący fiatem mężczyzna wyjeżdżał z ul. Chemicznej. Nie ustąpił jednak pierwszeństwa przejazdu kierującej hyundaiem kobiecie, która zjeżdżała z ronda. W wyniku tego doprowadził do zderzenia obu pojazdów.

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. Trafiła ona pod opiekę ratowników medycznych. Okazało się jednak, że nie doznała ona poważniejszych obrażeń ciała i nie ma potrzeby jej dalszej hospitalizacji. Obecnie na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności kolizji. Występują utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112)

53 komentarze

 1. ujdaj to plastik fantastik

 2. Biedny Hyundai, eleganta spalić!!!

 3. w maluchu nawet poduszki nie wystrzeliły 😉

 4. Maluch odjedzie o własnych siłach a hyundai na lawecie 🙂

 5. nowe bezpieczne – aha

 6. Maluch zdemolował ujdaja hahahahaha 🙂

 7. Kolejny raz się przekonałem, że Fiat 126p jest bardzo bezpiecznym samochodem. Widać to ewidentnie to uszkodzeniach obu tych pojazdów. Po co było przepłacać na drogiego Hyundaia?

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas