690 680 960

Pijany uderzył skodą w barierę energochłonną. Po chwili przyjechał ciągnikiem, aby odholować rozbite auto (zdjęcia)

W minioną niedzielę na jednej z dróg powiatu zamojskiego nietrzeźwy kierujący uderzył skodą w barierę energochłonną. Mężczyzna zostawił pojazd i po chwili przyjechał ciągnikiem, aby doholować rozbite auto.

W minioną niedzielę policjanci otrzymali zgłoszenie z którego wynikało, że w Ruszowie częściowo na jezdni stoi uszkodzona skoda. Zgłaszająca dodała, że prawdopodobnie kierujący wjechał w barierę energochłonną i oddalił się.

Po chwili na miejsce zdarzenia ciągnikiem rolniczym przyjechał 62-latek z gminy Łabunie. Mundurowym wyjaśnił, że po uderzeniu w barierę pieszo udał się do domu, wsiadł za kierownicę ciągnika rolniczego i wrócił na miejsce kolizji, aby odholować skodę.

Badanie trzeźwości 62-latka wykazało w jego organizmie ponad 1,5 promila alkoholu, a sprawdzenia w policyjnych bazach informatycznych wykazały, że posiada on sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Wkrótce mężczyzna stanie przed sądem.

Pijany uderzył skodą w barierę energochłonną. Po chwili przyjechał ciągnikiem, aby odholować rozbite auto (zdjęcia)

(fot. Policja Zamość)

10 komentarzy

 1. To teraz bedzie miał drugi sondowy zakaz buhahahahahahahahahahahahaghaghagha
  prawo wg pis !

  • PiS w sądach nie zasiada, buuuhaahaa!

   • a le prawo stanowi dzbanie

    • Dokładnie. W każdej chwili mogliby zmienić prawo tak, żeby takiemu delikwentowi odechciewało się żyć po usłyszeniu wyroku. Tymczasem, nie tylko nie odechciewa mu się żyć, ale żyje sobie szczęśliwie i beztrosko jak dziecko, pijąc i jeżdżąc w najlepsze oraz śmiejąc się wszystkim w twarz.

 2. wsiowy dzban
  niezła kumulacja

 3. może czas na odsiadkę, chocby z pół roku

Kursy walut

 • USD 4.3269zł -0.22%
 • GBP 5.302zł -0.63%
 • EUR 4.6069zł -0.31%
 • CHF 4.7752zł -0.12%

Polub nas