690 680 960

Małochwiej Duży: Pędził w zabudowanym 140 km/h. Stracił uprawnienia na trzy miesiące

Za nadmierną prędkość w obszarze zabudowanym, w miejscowości Małochwiej Duży, kierowca forda stracił uprawnienia na trzy miesiące. Oprócz tego otrzymał mandat i punkty karne.

W miniony czwartek policjanci z krasnostawskiej drogówki podczas patrolu dróg powiatu, nieoznakowanym radiowozem wyposażonym w wideorejestrator, zatrzymali do kontroli auto marki Ford. Jego kierowca w terenie zabudowanym pędził 140 km/h.

 

– Jak się okazało się 30-letni mieszkaniec Kraśniczyna podróżował z pasażerką i małym dzieckiem w foteliku – informuje podkom. Piotr Wasilewski z krasnostawskiej Policji.

Kierowca stracił uprawnienia do kierowania pojazdami na okres trzech miesięcy. Ponadto otrzymał mandat karny w kwocie 400 złotych oraz 10 punktów karnych.

2016-05-21 18:25:10
(fot. wideo Policja Krasnystaw)

24 komentarze

 1. No i taka tępa pasażerka nie zauważyła, że coś za szybko i nie miała odwagi zwrócić kierowcy uwagi…śmieszne.

 2. Proponuje za każdy przekroczony kilometr 100 zł.
  A w terenie zabudowanym x 2 , albo jak kto woli 3.

 3. Paweł .......

  Szeroko pusto wiocha jak cholera zero ruchu … ja proponuję go zastrzelić …

  • Zawsze pusto, zawsze „jaka to miejscowość jak tu parę domów hurr durr prędkość autostradową powinni tu dać durr”, a potem szok i niedowierzanie, że ktoś zginął, że przechodząc przez przejście trafił na szybkiego i wściekłego kretyna, któremu prowadzić to najwyżej rower chodnikiem.

  • ruch może się pojawić nagle np. jak ciągnik wyjedzie bo nie spodziewa się debila, wybiegnie dziecko czy wyleci krowa, wszystkie powyższe sytuacje sam widziałem, ale nie jechałem jak bezmózgi ćwok i mogłem się zatrzymać. Po wiejskim odpuście, kiedy chodzą ludzie też jeździsz jak ten flet?

  • Powiedziałbym ci gdzie jest pusto, ale postanowiłem być lepiej wychowanym.

 4. Mierzą go z zoom’u x19,zbliżają się do niego hahahahah. Pomiar z d…y wzięty. Po za tym uprawnienia może zatrzymać tylko ten kto je wydał a łapiduchy mogą zatrzymać tylko dokument. Dopóki ten kto przekroczył nie dostanie prawomocnej decyzji o zatrzymaniu uprawnień może co najwyżej odpowiadać za jazdę bez dokumentu. Bubel prawny i podwójne karanie za to samo wykroczenie, takie rzeczy tylko w pOLSCE.

  • Zmień pampersa, na tym się znasz lepiej. Zawsze też możesz w ramach protestu, poskakać z Kijowskim.

   • Ale wniosłeś do tematu i dyskusji!! To chyba wszystko na co cię stać jak widzę.

  • Gondol Jerzy z nad Wisły

   RWD rules – myśl tak dalej i śmiej się -, ale z którymś razem „coś” Ci nie wyjdzie, „coś” sie nie uda, wtedy my się pośmiejemy z Ciebie

   • Co do czego?? Myśl tak dalej?? Tu nie trzeba być eugeniuszem,wystarczy obejrzeć materiał a co do prawa w przenajświętszej PL to komentować i tłumaczyć bubli prawnych chyba nie trzeba. A co ma mi nie wyjść i nie udać to już w ogóle nie mogę ustalić z toku twoich wypocin.

  • Czyli wg ciebie to nie policja a starosta powinien ścigać piratów bo to przecież on wydaje uprawnienia?

   • Nie wiem kto powinien kogo ścigać i za co. Ja pisze o bublu prawnym jaki został przepchnięty przez rząd.

 5. Ewidentny blad pomiaru prędkości, gołym okiem widać że podczas pomiaru nieoznakowany radiowóz zbliża się do forda i co za tym idzie pomiar jest zawyzony, bo wiadomo nie od dzis ze wideorejestrator pokazuje prędkość radiowozu i na tej podstawie wyświetla wynik pomiaru. Niewysyla zadnych fal ani wiazki lasera. Ale niezmienia to faktu ze napewno jechal za szybko jak na teren zabudowany.

 6. 140km/h to predkosc radiowozu a nie tego kierowcy. radze rozeznac sie troche najpierw jak jest mierzona ta predkosc.

 7. Panowie policjanci z tym mierzeniem prędkości to trochę jak handlarze z przebiegiem w samochodzie -ile Pan chce tyle ustawimy xDD

 8. Mogł powiedzieć, że nie ma przy sobie prawa jazdy i bez lipy. HAHA

 9. toż to szczurek buhahaha

 10. A mi śmierdziele w mundurach też chciały zatrzymać p[rawko za 102 w zabudowanym i powiedziałam że nie mam bo faktycznie nie wzielam z domu. I dostałam 550 ale prawko nadal mam heehehehe

Kursy walut

 • USD 4.4012zł 0.87%
 • GBP 5.3195zł 0.02%
 • EUR 4.6147zł 0.12%
 • CHF 4.7848zł -0.04%

Polub nas