Sobota, 02 marca 202402/03/2024
690 680 960
690 680 960

Makabryczne znalezisko w domu jednorodzinnym. Aby wejść do środka, ratownicy musieli założyć aparaty powietrzne

Od dłuższego czasu nie widzieli mieszkającego samotnie sąsiada. W końcu powiadomili służby ratunkowe. Te dokonały makabrycznego znaleziska.

O zdarzeniu powiadomili nas czytelnicy. W sobotę po godzinie 17 służby ratunkowe interweniowały w miejscowości Wojsławice w powiecie chełmskim. Mieszkańcy obawiali się bowiem o życie i zdrowie swojego sąsiada, którego od pewnego czasu nie widzieli.

Na miejsce przyjechała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Drzwi do domu były zamknięte, więc podjęto decyzję o ich wyważeniu. Wtedy ze środka zaczął wydobywać się ogromny odór. Aby wejść do wnętrza budynku, strażacy musieli założyć aparaty powietrzne.

W jednym z pomieszczeń natrafili na zwłoki mężczyzny. Ciało znajdowało się w znacznym stopniu rozkładu. Jak nam przekazano, mężczyzna mieszkał samotnie. Dalsze czynności przeprowadzili policjanci oraz prokurator.

Udało nam się ustalić, że wstępne oględziny nie wykazały, aby do śmierci mężczyzny mogły przyczynić się osoby trzecie. Wszystko wskazuje na to, że zmarł on około dwóch tygodni temu.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

8 komentarzy

 1. „Mieszkańcy obawiali się bowiem o życie i zdrowie swojego sąsiada.”
  Dwa tygodnie…

  • Nie rozumiem, co Cię dziwi, że dwa tygodnie. Ważne, że w ogóle ktoś zauważył i skończyło się tylko na dwóch tygodniach… Przykra sytuacja. U mnie na wsi tak pan zastał swojego znajomego, a jeszcze dzień wcześniej żył, a tu serce mu stanęło. Życie jest kruche i nie znamy dnia ani godziny.

 2. Jakub Wędrowycz!?

 3. No takich somsiadow ze swieca szukać teraz działkę kupimy

 4. Na ciele było 14 ran kłutych, policjanci dawno nie widzieli tak makabrycznego samobójstwa

 5. powrót męskich dzwonów

  a przecież już niedzielny poluzował obostrzenia

Z kraju

Polityka i społeczeństwo