690 680 960

Ma aktywny zakaz prowadzenia pojazdów. Po raz kolejny wsiadł za kierownicę po alkoholu

Wczoraj parczewscy policjanci zatrzymali kierowcę volkswagena, który miał w organizmie 1,5 promila alkoholu. W trakcie kontroli wyszło na jaw, że mężczyzna ma aktywny zakaz prowadzenia pojazdów.

36 komentarzy

 1. jakby batonik ukradł za 99 gr już na 3 mies aresztowany byłby.a tak dopiero jak kogoś zabije

 2. Bydło wykazuje więcej instynktu samozachowawczego

  Bydło wykazuje więcej rozumu i instynktu samozachowawczego, niz ten śmieć.

 3. Zapuszkować go!!! Inaczej dalej będzie jeździł.

 4. DOWALIC ILE FABRYKA DAŁA NAWET JAK BY MIAŁ SPRZEDAC KOMBAJN PIJACKIE BYDLE..!!

 5. puszka to dla rybek , jeździłem jeżdżę i jeździć będę

 6. Kastracja i chip pod łopatkę. Jedyna rada

 7. Ostatnio wiele złego dzieje się w tym Partaczewie

 8. Tam niedaleko już do Bedlna jest takie bydło tam przecież kończy

 9. Grzegorz Wójtowicz

  Ale wy jesteście puści.Pomyślał ktoś że gość ma problem i potrzebuje poprostu pomocy.Od razu fala wrednego hejtu że śmieć,bydlak itd…Alkoholik to też człowiek.Tylko że Wy idealni tego nie wiecie.Absolutnie nie popieram jazdy po pijaku,ale ogarnijcie się.Popatrzcie co sami piszecie?Może niech który pogada z typem o problemie.Namówi go na odwyk,terapię itp.Wstyd mi za takich jak wy…

  • Prawdziwy Franio (R)

   Zgadza się. Chłop naczytał się o nieoświetlonych (pijanych czy nie) pieszych poruszających się drogami i postąpił zgodnie z zaleceniami. Byle jak – byle w samochodzie – byle do przodu.
   I lepiej mu to wychodzi niż legalnie jako pieszy- bo żyje.

  • A,B,C,D,E........

   Tak zgoda alkoholik to też człowiek i to człowiek chory tylko jest jeden szkopuł tej sprawy te chorobę kazdy z alkoholików zafundował sobie sam i nie rozumiem dlaczego teraz mamy jako społeczeństwo takiego czlowieka leczyć??
   Wprowadził sie w taką chorobę na wlasne zyczenie więc ???
   Społeczeństwo a konkretnie ta część która płaci podatki ma ten element leczyć?
   Nie wyrażam na to zgody żeby moje podatki szły na leczenie alkoholików jest tyle dzieci potrzebujących wsparcia a nie szaleńcy,którzy zafundowali sobie tę „chorobę”

 10. Odnoszę wrażenie, że wszyscy wiedzą, przede wszystkim POLICJA, że w takie święta, nowy rok itp… co drugi „kierowca” na naszych drogach jest nachlany… Jasne, rzecznik wychodzi do kamer i pięknie mówi, że są prowadzone akcje o chwytnych nazwach co mają ELIMINOWAĆ z dróg pijusów. Prawda jest taka, że ja jeżdżąc dużo (na co dzień i w święta) nie widzę żadnej intensyfikacji działań policji akurat na święta…Konkluzja jest smutna… Policja wie, że w takim okresie jest wysyp pijaków za fajerą i że gdyby tak na prawdę zrobi łapankę to np dziś 50% kierowców obudziłoby się bez prawa jazdy i z umówioną rozmową z prokuratorem, a to zawaliłoby system począwszy od komisariatów, prokuratur sądów a na wydziałach komunikacji i urzędach wojewódzkich kończąc… lepiej ściemniać, że się działa a w razie gdy pijak narozrabia jak np w Łodzi… to się jednego napiętnuje, że niby nie ma przyzwolenia na chlanie i jazdę i takie tam… smutne to…

Kursy walut

 • USD 4.3833zł 2.11%
 • GBP 5.2764zł 0.37%
 • EUR 4.7195zł 0.59%
 • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas