Niedziela, 03 marca 202403/03/2024
690 680 960
690 680 960

Ma aktywny zakaz prowadzenia pojazdów. Po raz kolejny wsiadł za kierownicę po alkoholu

Wczoraj parczewscy policjanci zatrzymali kierowcę volkswagena, który miał w organizmie 1,5 promila alkoholu. W trakcie kontroli wyszło na jaw, że mężczyzna ma aktywny zakaz prowadzenia pojazdów.

Do zatrzymania kierowcy doszło w okolicach Przewłoki w gmina Parczew. Policjanci otrzymali zgłoszenie o poruszającym się pojeździe marki Volkswagen, którego kierujący może być nietrzeźwy.

– Mundurowi na terenie wskazanej miejscowości zauważyli opisywany samochód. Auto zostało zatrzymane do kontroli. Badanie alkomatem wykazało u mieszkańca gminy Dębowa Kłoda niemal 1,5 promila w organizmie. W trakcie kontroli okazało się, że 58-latek w ogóle nie powinien zasiadać za kierownicę, bo nie posiada prawa jazdy. Jak ustalili policjanci mężczyzna stracił uprawnienia do kierowania właśnie za jazdę po pijanemu i posiada aktywny zakaz prowadzenia pojazdów wydany przez Sąd Rejonowy w Radzyniu Podlaskim – informuje mł. asp. Artur Łopacki z parczewskiej Policji.

Wkrótce 58-latek stanie przed sądem za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i niestosowanie się do orzeczonego wyroku sądu.

2017-12-26 12:05:06
(fot. lublin112.pl)

36 komentarzy

  1. Gość mając sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, kolejny raz zostaje zatrzymany kierując na podwójnym gazie. Albo jest chory psychicznie albo to skończony imbecyl, ewentualnie to i to. Teraz powinien być wychłostany publicznie

Z kraju

Polityka i społeczeństwo