690 680 960

Łuszczów: Skutki brawurowej jazdy. Wjechał na chodnik i potrącił pieszą

Dzisiaj po południu w Łuszczowie Pierwszym doszło do groźnego wypadku. Do szpitala trafiła kobieta potrącona przez auto osobowe.

We wtorek około godziny 16:30 służby ratunkowe zostały powiadomione o potrąceniu pieszej, do którego doszło w miejscowości Łuszczów Pierwszy. Na miejsce przyjechało pogotowie ratunkowe i policja. Poszkodowana kobieta w wieku ok. 30 lat została przetransportowana do szpitala. Jak nas poinformowano, była przytomna, doznała niezagrażających życiu obrażeń.

Jak ustalili funkcjonariusze lubelskiej drogówki, kierujący Daewoo Lanosem 19-latek, jadąc drogą Mełgiew – Łuszczów, na łuku jezdni stracił panowanie nad pojazdem. Auto wpadło w poślizg, zjechało na chodnik, uderzyło w ogrodzenie pobliskiej posesji a następnie potrąciło idącą chodnikiem kobietę.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że przyczyną zdarzenia mogła być nadmierna prędkość młodego i niedoświadczonego kierowcy. Badanie alkomatem wykazało, że był trzeźwy. Teraz policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

-To bardzo niebezpieczne miejsce- wyjaśniał nam jeden z okolicznych mieszkańców. -Tutaj prawie nikt nie zwraca uwagi na ograniczenia prędkości. Ten też pędził jak szalony, nawet nie zwolnił na zakręcie a po chwili zaczęło nim obracać. To nie pierwszy wypadek na tej drodze – dodaje mężczyzna.

Przez blisko trzy godziny droga była całkowicie zamknięta dla ruchu.

 


Wyświetl większą mapę 

(fot. lublin112)
2016-03-22 22:14:11

27 komentarzy

  1. Kuba, mnie się wydaje że ty nie masz co robić, choć będąc przez 4 tyg. za kierownicą fajnie jest śledzić twoje wywody na lublin 112 . Pozdrawiam. Busiarz EU

Kursy walut

  • USD 4.413zł -0.16%
  • GBP 5.3808zł 0.35%
  • EUR 4.7109zł 0.1%
  • CHF 4.7477zł -0.53%

Polub nas