690 680 960

W Lublinie odbędzie się festyn „Jedna drużyna. Szkoła i rodzina!”. Przygotowano moc atrakcji dla całych rodzin

W najbliższy weekend w Lublinie odbędzie się Festyn Rodzinny „Jedna drużyna. Szkoła i rodzina!”. Organizatorem jest Zespół Szkół nr 12. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

W sobotę 9 czerwca, w godzinach od 10:00 do 15:00, na terenie boisk zielonych Zespołu Szkół nr 12 przy ul Sławinkowskiej 50 w Lublinie, odbędzie się Festyn Rodzinny. Jest to już XIV edycja cyklicznego wydarzenia skierowanego zarówno do dzieci, młodzieży jak i dorosłych. Tym razem hasłem festynu środowiskowego jest „Jedna drużyna. Szkoła i rodzina!”.

Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji. W programie jest występ Formacji Tańca Politechniki Lubelskiej Gamza, do tego pokazy kulinarne Giuseppe, Szkoły Tańca Chassemi a także pokazy strażackie. Do tego Grupa Taneczna Best of the Best, treningi sportowe z trenerami, animacje z Fundacją Dwa Ognie, muzyka na żywo w wykonaniu zespołu Drgree, przejażdżki konne, degustacje europejskich przekąsek, grill, chór Kamertonik, wrotkarnia i strefa wysokich lotów oraz wiele innych.

Zaprezentowane zostaną także typowe dla poszczególnych krajów europejskich zwyczaje, stroje, potrawy oraz sporty narodowe. Do udziału w festynie szczególnie zapraszani są uczniowie Zespołu Szkół nr 12, czyli Przedszkola nr 86, Szkoły Podstawowej nr 14 i Gimnazjum nr 27, wraz z nauczycielami, rodzicami, a niejednokrotnie również całymi rodzinami, jak także mieszkańcy osiedla. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Portal lublin112.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

Print

(fot. materiały organizatora)
2018-06-04 09:40:50

Komentarze wyłączone

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

„Piknik Janowski” – Gwiazdami imprezy będą Biała Armia i Cleo
Dni Kraśnika 2022: Zagrają: Alien, Pawkin, Bovska, Organek i Chonabibe
Ogólnopolskie Spotkania Garncarskie w Łążku Garncarskim
Nadbużańska Noc Świętojańska
Festiwal Kultury Rodzinnej w Parku Ludowym. Atrakcji nie zabraknie