Sobota, 25 maja 202425/05/2024
690 680 960
690 680 960

W Lublinie nakręcą kolejny odcinek „Ugotowani”. Weź udział w programie

Na jesieni wystartuje kolejny, dziewiąty już sezon, popularnego programu „Ugotowani”. Jednak już teraz producenci przygotowują się do realizacji nowych odcinków programu. Jeden z nich będzie nagrywany w Lublinie.

Producenci popularnego programu kulinarnego „Ugotowani” zapowiedzieli, że jeden z odcinków nowego sezonu będzie nagrywany w Lublinie. Dlatego też, już teraz poszukiwane są osoby, które chcą wystąpić w telewizyjnym show i wygrać nagrodę w wysokości pięciu tysięcy złotych. Do programu mogą się zgłaszać mieszkańcy Lublina bądź też najbliższych okolic.

– Zależy nam na osobach o ciekawych pasjach, zainteresowaniach, zawodach. Chcemy aby na kolacjach w programie spotkały się osoby z przeróżnych środowisk, które nie zajmują się profesjonalnie gotowaniem, nie uczą się w szkole gastronomicznej, ale ich pasją jest gotowanie – wyjaśnia Lena Oskieroko z redakcji programu. Żeby się zgłosić, wystarczy wysłać na adres e-mail: [email protected] swoje dane: imię i nazwisko, miejscowość w którym mieszkamy, wiek, wykonywany zawód oraz numer telefonu.

W programie udział może wziąć każdy, warunkiem jest tylko to, by nie zajmować się zawodowo branżą kuchenną czy też restauracyjną. jak zaznaczają producenci, uczestnicy nie muszą też świetnie gotować, liczy się przede wszystkim dobra zabawa. W każdym odcinku czwórka nieznanych sobie osób spotyka się kolejno na organizowanych przez siebie kolacjach. Uczestnicy mają za zadanie przygotować wieczór tak, by podać gościom trzy dania i zapewnić dodatkową rozrywkę. Następnie każdy gospodarz, jest oceniany przez gości. Nagrodę dostaje uczestnik, który uzyska najwięcej punktów.

– Chciałabym z chętnymi do udziału porozmawiać telefonicznie, następnie z wybranymi osobami zobaczymy się na krótkim spotkaniu w ich domu – dodaje Lena Oskieroko. Spotkania odbędą się w dniach 6-9 lipca. Z kolei lubelski odcinek będzie nagrywany od 18 do 22 sierpnia.

(fot. TVN)
2015-06-26 22:36:02

Jeden komentarz

  1. nikt normalny nie ogląda takich głupot