690 680 960

Lublin: Wynajmowała mieszkania i kradła wyposażenie

Kryminalni z Lublina zatrzymali 44-latkę, która okradała wynajmowanie przez siebie mieszkania. Kobieta wymontowywała z nich wszystko co miało jakąkolwiek wartość.

Sprzęt AGD, sztućce, patelnie, frytkownice, sprzęt elektroniczny a nawet buty, kradła 44-latka zatrzymana przez lubelskich kryminalnych.

Kobieta wynajmowała mieszkania na terenie Lublina a następnie nie wywiązywała się z umowy najmu a co więcej okradała mieszkania z wyposażenia. Łupem kobiety padało wszystko co miało jakąkolwiek wartość. W opuszczonych przez złodziejkę-lokatorkę mieszkaniach właściciele ujawnili braki w postaci skradzionych silników i agregatów z urządzeń, uszkodzone lodówki, pralki i odkurzacze a nawet wymontowane krany z łazienek.

Łączne straty wyrządzone przez złodziejkę to ponad 9 tys. złotych.

– Kobieta została zatrzymana przez kryminalnych z IV komisariatu. Policjanci przedstawili jej łącznie 9 zarzutów kradzieży i oszustwa. Dziś zostanie doprowadzona do prokuratury – informuje st. sierż. Kamil Gołębiowski z KWP Lublin.

Kobiecie grozi do 8 lat więzienia.

2015-07-09 12:15:54
(fot. ilustr. lublin112.pl)

Komentarze wyłączone

Kursy walut

  • USD 4.5164zł 0.75%
  • GBP 5.4141zł -0.08%
  • EUR 4.6813zł -0.05%
  • CHF 4.7449zł -0.22%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie