Lublin: Samochód uderzył w drzewo, trzy osoby pijane, nikt nie przyznaje się do kierowania

Dzisiaj nad ranem w Lublinie samochód osobowy z trzema młodymi mężczyznami w środku uderzył w drzewo. Podróżujący nim byli mocno pijani.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek o godzinie 3:46 na ul. Droga Męczenników Majdanka w Lublinie, w rejonie cmentarza. Kierujący samochodem osobowym marki peugeot 206 jadąc w stronę os. Felin, stracił nagle panowanie nad kierownica, wobec czego auto wpadło w poślizg. Peugeot zjechał na pas do skrętu na cmentarz, ściął znaki na wysepce rozdzielającej jezdnię, a następnie otarł się o słup trakcji trolejbusowej i uderzył w drzewo.

Na miejsce przyjechały służby ratunkowe, straż pożarna, karetka pogotowia ratunkowego oraz policja. Na miejscu zastano trzech młodych mężczyzn. –Byli oni w wieku 23 – 24 lata, i żaden z nich nie przyznał się do kierowania pojazdem – wyjaśniała nam kom. Renata Laszczka –Rusek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. -Każdy z nich znajdował się pod wpływem alkoholu, badanie wykazało u nich od 1,5 do 3 promili alkoholu w organizmie- dodaje.

Ratownicy medyczni opatrzyli ich na miejscu, żaden z nich nie doznał poważniejszych obrażeń, kwalifikujących do umieszczenia w szpitalu. Funkcjonariusze lubelskiej drogówki ustalają teraz który z mężczyzn kierował pojazdem gdy doszło do zdarzenia. Cała trójka została zatrzymana w policyjnym areszcie. Sprawcy grozi do dwóch lat pozbawienia wolności.

Informację o zdarzenia otrzymaliśmy od czytelnika Bartka. DZIĘKUJEMY !

(fot. lublin112)
2014-03-24 16:30:00

10 komentarzy

 1. Jako kierowca zaczynam bać się jeździć samochodem, nie ma dnia aby nie było w Lublinie wypadku z pijanym kierowcą. Wsiadając za kółko mam świadomość że mogę zabrać komuś życie i kogoś życie uważam „ważniejsze niż swoje”. Dlatego nigdy po alkoholu nie prowadzę.

 2. Znowu wóda, samochód i drzewo. Wielka szkoda, że durniom się nic nie stało. Na tyle dobrze, że nawet jakby bardzo chcieli, samochód nie da rady. Szrot.
  I to jest 100% Happy End.

 3. Drzewo idiotyzmu nie wybaczy

 4. szkoda ze im sie nic nie stało pajacom j…m do żywotni zakaz dla takich leszczy wszystkim powinni zabrac prawajazdy dla przykłądu jeden za wszystkich wszyscy za jednego

 5. kierował ten co miał najmniej, proste! chciał się napić ale wiedział że będize musiał jechać, brzmi tragicznie ale takie są realia…gdyby któryś się przyznał że to on kierował było by napisane że pijany kierowca z dwoma pasażerami spowodował wypadek i nie było by wzmianki że wszyscy byli pijani, po czym sam kierowca zostałby wręcz zlinczowany…piszę na przykładzie zaobserwowanym już z informacji na 112Lublin 😉

 6. nieładnie skarżyć ale wśród tych „Panów” jest kierowca. rozmawiali między sobą że go nie sprzedadzą… solidarność idiotów

 7. wszystkich trzech na 2 lata do pierdla i dożywotnio prawko zabrać

 8. Będą trzymani i bici na komendzie, nie będzie im łatwo dotrzymać tej wersji

 9. uważam,że policja działa w naszym mieście fatalnie.Obserwuje sam sporo jeżdząc całkowity brak służb patrolowych w rejonie miasta.O przepraszam -kręci się kilka „sreberek”na cywilnych numerach i wyłapuje kierowców popełniających małe błędy,a nie eliminuje piratów zmieniających pasy ruchu bez kierunkowskazów (co jest już jakąś chrobą lubelską) i jeżdzących po mieście z prędkościami około 100 km/h.Polowanie srebrnego Opla w rejonie ul.Nadbystrzyckiej jest normą.
  dlaczego nie widuje się powszechnych niegdyś patroli zatrzymujących kierowców prewencyjnie.kiedyś idąc śródmieściem mijały mnie co 5 minut radiowozy-teraz jeżdzę o różnych porach i kontrole policji widzę niezwykle rzadko.No chyba że to łapanka na hasło np.akcja ZNICZ

 10. powinno się dla zasady ukarać wszystkich, jak solidarność to solidarność !

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.9573zł 1.16%
  • GBP 4.9536zł 0.71%
  • EUR 4.4347zł 1.11%
  • CHF 4.119zł 1.37%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online