Lublin: Porwali z ulicy mężczyznę, wywieźli nad rzekę i pobili

W poniedziałek w Lublinie dwaj mężczyźni porwali idącego chodnikiem przechodnia. Wpadli zaraz po dokonaniu przestępstwa.

Do zdarzenia doszło w poniedziałkowe popołudnie na ulicy Turystycznej w Lublinie. Obok idącego chodnikiem pieszego zatrzymał się mercedes, z którego wyskoczyło dwóch mężczyzn. Rzucili się z pięściami na przechodnia a następie otworzyli przestrzeń ładunkową auta, wrzucili tam pobitego i odjechali. Następnie skręcili w jedną z dróg prowadzących w stronę przepływającej w pobliżu Bystrzycy. Tam po raz kolejny pobili mężczyznę.

Jeden ze świadków, który widział całe zdarzenie, powiadomił o wszystkim policję. Wskazał również, w którą drogę wjechali sprawcy. Gdy po kilku minutach na miejsce dojechali funkcjonariusze, zastali tam tylko pobitego mężczyznę. Sprawcom udało się chwilę wcześniej odjechać, jednak nie uciekli daleko. Na ulicy Mełgiewskiej poszukiwany pojazd dostrzegł przejeżdżający z psem tropiącym funkcjonariusz policji.

Po chwili auto zostało zatrzymane a dwóch jadących nim mężczyzn obezwładnionych i zatrzymanych. W samochodzie znajdowały się liczne ślady krwi pobitego. On sam został przetransportowany do szpitala.

– Obu zatrzymanym zostały przedstawione zarzuty uprowadzenia oraz pobicia. Zarówno zatrzymani jak też poszkodowany odmówili składania wyjaśnień w tej sprawie. Sprawdzamy wszystkie okoliczności tego zdarzenia – wyjaśniał nam st.sierż. Kamil Gołębiowski z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

(fot. lublin112)
2015-07-16 17:55:57

20 komentarzy

  1. Spokojnie to tylko ćwiczenia.

  2. fajnie bajli a wy to łykacie

  3. w poniedzialek o 18;40 go kopali na ul zimnej jak indypol a nie pisza ze w poniedzialek ich zpapali jak policja we wtorek szukala dalej ich

  4. I Hilfingery się zamoczyły f..ck

  5. niech gniją w Sztumie. A i przydałoby się zobaczyć ich gęby.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Kiermasz rękodzieła Klubu Twórców Ludowych w Puławach
Kiermasz Produktów Regionalnych w Janowie Lubelskim
Festiwal Folkloru w Janowie Lubelskim
Najbardziej kolorowa impreza zawita do Lubartowa
W Biłgoraju odbędzie się Zlot Kapel Podwórkowych