690 680 960

Lublin: „Kuźnia Rockowych Talentów” przyciągnęła kilkaset osób

Niedzielny koncert „Kuźnia Rockowych Talentów” w Muszli Koncertowej przyciągnął setki Lublinian. Podczas warsztatów można było skorzystać z bezpłatnych warsztatów muzycznych.

Podczas niedzielnej imprezy w Muszli Koncertowej wiele osób skorzystało z bezpłatnych warsztatów muzycznych. Zarówno dla początkujących, jak i dla zaawansowanych przygotowano różnorodne ćwiczenia wprowadzające do nauki gry oraz poszerzające wiedzę z zakresu techniki, harmonii, skal muzycznych oraz interpretacji utworów.

Instruktorzy nauki gry na gitarze elektrycznej, basowej, perkusji, instrumentach klawiszowych i nauki śpiewu byli do dyspozycji wszystkich chętnych i zainteresowanych warsztatami.

Podczas niedzielnego muzycznego popołudnia „Muszla Pełna Rocka” na wspólne ćwiczenia zgłosiło się wielu chętnych. Dopisali również najmłodsi, którzy z pomalowanymi „muzycznymi” buźkami i dziecięcymi tatuażami rozweselali cały piknik rodzinny. Na koncercie „Kuźnia Rockowych Talentów” pojawiło się około 500 osób, co dla młodych artystów było wielkim wyzwaniem i niesamowitym przeżyciem.

Wielu z nich występowało na scenie po raz pierwszy. Najmłodsza instrumentalistka miała 7 lat i zagrała na klawiszach utwór Deep Purple – SMOKE ON THE WATER. Koncert trwał prawie 2 godziny, a publiczność świetnie się bawiła.

W piątek w Muszli Koncertowej rozpoczyna się kolejna już edycja Festiwalu „SOLO ŻYCIA”. Wkrótce więcej informacji o imprezie w dziale KULTURA.

2015-08-25 00:23:28
(fot. Szkoła Rocka)

Komentarze wyłączone

Kursy walut

  • USD 4.3634zł -0.14%
  • GBP 5.3183zł -0.53%
  • EUR 4.6091zł -0.57%
  • CHF 4.7869zł -0.34%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)