Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

Lublin: Kompletnie pijany strażnik miejski. Miał blisko 3 promile

Kompletnie pijany strażnik miejski pojawił się w niedzielę w pracy. Na szczęście przełożeni szybko dostrzegli, że mężczyzna nie nadaje się do pracy i nie dopuszczono go do pełnienia obowiązków. Już podjęto decyzję o wyrzuceniu strażnika z pracy.

17 komentarzy

  1. Adi dobre ja bym jeszcze dodał bo trzeba było się uczyć .SM do likwidacji.Już kiedyś zbierali podpisy za likwidacją tego tworu do obsługi radarów.

  2. Jako jeden z nielicznych jestem przeciwny likwidacji SM. Kasa wpływająca na nich w życiu by nie pozwoliła na zatrudnienie podobnej liczny policjantów. A wtedy to na tą formacje spadło by takie g@#$o jak nie prawidłowe parkowanie, psy na trawniku czy śmieci w rowie – i nie będzie skuteczności. Fakt jest taki że nie potrzebny im fotoradar i należało by go oddać policji lub ITD. I ich magiczne zdolności do tego że są gdzie ich nie trzeba a gdzie są potrzebni to nigdy nie przyjadą. Ale jednak są potrzebni

    • http://bip.lublin.eu/bip/sm/index.php?t=200&id=33270 tu masz 17 biurokratów, którzy zarabiają średnio na pewno więcej niż Policjant w stopniu st. sierżanta. Do tego trzeba dodać kilka sekretarek, czyli śmiało można kalkulować, że 20 posterunkowych było by za samych biurokratów. W S.M. pracuje 115 osób, ale pewnie już wliczając biurokrację. Wolałbym zamiast nich 70 policjantów plus 4 dowódców, którzy są skuteczniejsi niż 150 S.M.

      S.M. nie jest w stanie nawet zbadać na trzeźwość swoich własnych pracowników, tylko wzywa Policję poza tym wszyscy ci, z którymi miałem do czynienia to sfrustrowani swą nieudolnością kretyni, którzy potrafili założyć mi blokadę tam, gdzie nie było zakazu, pojazd nie powodował utrudnienia itd. Policja to jakoś widziała, S.M. dłuższą chwilę tłumaczyła Policji, że oznakowane skrzyżowanie wcale nie odwołuje zakazu…

  3. Jak najszybciej rozwiązać tych nieudaczników i pijaków,Jaka szkoda,że Biedroń nie został Prezydentem zrobiłby szybko z nimi porządek.

Z kraju