Niedziela, 16 czerwca 202416/06/2024
690 680 960
690 680 960

Lublin: Bił kobietę pięściami po twarzy. Policyjni wywiadowcy zatrzymali sprawcę po pościgu

W miniony wtorek policyjni wywiadowcy zatrzymali sprawcę brutalnego pobicia w rejonie skrzyżowania ul. Podzamcze z al. Tysiąclecia. 22-latek zaatakował kobietę na przejściu dla pieszych i bił ją pięściami po twarzy.

Do zdarzenia doszło w miniony wtorek na przejściu dla pieszych w pobliżu skrzyżowania ul. Podzamcze z al. Tysiąclecia. Policjanci otrzymali informację, że młody mężczyzna bije tam kobietę pięściami po twarzy.

– Natychmiast na miejsce zostali skierowani policyjni wywiadowcy, którzy zauważyli jak opisany sprawca ucieka w kierunku znajdującej się w pobliżu stacji benzynowej. Policjanci podjęli za nim pościg i po chwili był on już w ich rękach. Zatrzymanym okazał się 22-letni mieszkaniec gm. Niemce. Agresywny mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Pokrzywdzona 58-letnia kobieta z poważnymi obrażeniami głowy została zabrana do szpitala – informuje st.sierż. Kamil Karbowniczek z KWP Lublin.

Policjanci ustalili, że młody mężczyzna zaczepił wcześniej w pobliżu dworca PKS dwie inne kobiety. Mieszkaniec gminy Niemce nie potrafił w racjonalny sposób wyjaśnić dlaczego zaatakował kobiety.

– Wczoraj mężczyzna został doprowadzony do prokuratury gdzie usłyszał zarzuty uszkodzenia ciała. Sąd zastosował wobec 22-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności – wyjaśnia st.sierż. Kamil Karbowniczek.

2017-07-07 14:02:13
(fot. ilustr. lublin112.pl)

Autor: redakcja

23 komentarze

 1. Wiklinowy Nocnik

  paralizatorem po jajach!

 2. Ciekawe do którego liceum w Lublinie chodził…

  • Pomysl prosze czasem

   A to w gm.Niemce i okolicy nie ma żadnych szkół bliżej niż w Lublinie? Really? To straszna bida ze wszystkie pozamykali.

 3. Musi mieć ewidentny uraz do kobiet, Czyżby orientacja jak u Roberta ze Słupska???

 4. W domu go pewnie matka tłucze i chciał się zemścić. Pewnie jest ofiarą przemocy domowej a my go źle oceniamy.

 5. to na pewno uchodźca imigrant – nasi chłopcy to szlachetni patrioci i dżentelmeni – tak jak w piosence „wszyscy Polacy to jedna rodzina” – na szczęście nasza pani premier odeśle go szybko do afryki

 6. Ale gdzie byli ludzie?, dlaczego Jej nie pomogli przecież to było w biały dzień?.

  • Ale mundre pytanie

   Jakieś ludzie wezwali policję -zlapali go natychmiast zanim im skutecznie spierniczyl.(kojarzysz tarasy zamkowe i stacje paliw 3-4min piechotą obok? No to na tej odległości było pobicie poscig)