690 680 960

Lubelska sieć ma już 500 sklepów i nie zamierza na tym poprzestać. Kilkadziesiąt kolejnych powstanie jeszcze w tym roku

W czwartek w Krzczonowie odbyło się otwarcie kolejnego sklepu sieci Stokrotka. To 500 obiekt pod tym szyldem. Lubelska spółka realizuje kolejne inwestycje i do końca roku zamierza otworzyć kolejnych 60 sklepów.

Uroczyste otwarcie 500-setnego sklepu sieci Stokrotka odbyło się w czwartek 27 września w miejscowości Krzczonów w powiecie lubelskim. Pierwsi klienci mieli możliwość dokonania zakupów o godzinie 9:00. Wiele osób skusiły atrakcyjne upominki, konkursy z nagrodami i liczne niespodzianki. Dodatkowo każdy, kto dokonał zakupów w Stokrotce na kwotę powyżej 50 zł, otrzymał bon do wykorzystania przy kolejnej wizycie.

– Otwarcie 500-setnego sklepu świadczy o dynamicznym rozwoju naszej firmy i jest dla nas powodem do ogromnego zadowolenia. Zależy nam na tym, aby być jak najbliżej swoich konsumentów, dlatego nie zwalniamy tempa otwarć nowych placówek detalicznych – podkreśla Dariusz Kalinowski, Prezes Zarządu Stokrotka Sp. z o.o. w Lublinie.

Jeszcze w tym roku spółka zamierza otworzyć kolejnych 60 sklepów w całym kraju. Wiele z nich powstanie w naszym regionie. Część stanowić będą dotychczasowe sklepy sieci Aldik, które są przekształcane na Stokrotki. Do tego firma buduje wiele nowych obiektów. Dwa z nich powstają m.in. w rejonie lubelskiego Felina. Jeden duży supermarket budowany jest na terenie osiedla, przy ul. Królowej Bony. Drugi, mniejszy sklep, kilkaset metrów dalej, przy skrzyżowaniu ul. Piseckiej i Malwowej w Kalinówce. Dobiega też końca budowa sklepu w Wojciechowie.

101

(fot. nadesłane)
2018-09-28 20:22:23

23 komentarze

  1. Stokrotka taka oo, sporo budowanych jest o wiele za blisko siebie, wybór produktów nie jest jakiś ogromny, a ceny nie bardzo zachęcają.

  2. A nie przejety sklep od aldika?

  3. Niech zadbają o jakość a nie ilość. Mięso po i wędliny do wyrzucenia po jednym dniu, nad owocami i warzywami latają meszki… Sanepid zrobił by tam jesień średniowiecza.

  4. stokrotka jest droga ,sporo ludzi będzie omijać to dziadostwo szerokim łukiem

Kursy walut

  • USD 4.3254zł -0.52%
  • GBP 5.3279zł -0.59%
  • EUR 4.708zł -0.02%
  • CHF 4.7222zł 0.65%

Polub nas