Poniedziałek, 26 lutego 202426/02/2024
690 680 960
690 680 960

Lubelska Giełda Staroci przyciągnęła tłumy (zdjęcia)

Tak jak co miesiąc w Lublinie zebrali się miłośnicy staroci, antyków i innych, tego typu przedmiotów. Przemierzali poszczególne stoiska w poszukiwaniu wyjątkowych rzeczy, ale również przyszli porozmawiać ze znajomymi o swojej pasji.

Każda ostatnia niedziela miesiąca to prawdziwe święto dla miłośników wszelkiego rodzaju przedmiotów pamiętających czasy minionej epoki. Słoneczna pogoda sprawiła, że na placu Zamkowym w Lublinie pojawiły się tłumy. Również sprzedawców było tak dużo, że wielu z nich musiało rozstawiać swoje zabytkowe rzeczy na okolicznych chodnikach. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

(fot. lublin112)

10 komentarzy

 1. A czy na tej giełdzie opchne moja starą? No w końcu giełda staroci

 2. Znowu ktoś kupi złoto sztabkę za cenę miedzi

  • Sam bym tak chętnie kupił. Chyba że chodziło ci o miedź w cenie złota, tylko nie umisz się wysłowić, jak to działacz – nie matura, lecz chęć szczera, i znajomości oczywiście.

   • tak jak słowo u Ciebie: „umisz”… też coś w szkole nie zagrało albo za mało zapłacone…

    • Albo wyjm kij z d… i sprawdź w słowniku, co to jest ironia i przedrzeźnianie (długie słowo, wiem, ale może poproś matkę, żeby ci przeczytała).

 3. Ale fotograf to chyba za karę tam był. Zdjęcia nie zachęcają do odwiedzania giełdy a szkoda. Wprawdzie nie jest to może szczyt marzeń kolekcjonerów i poszukiwaczy staroci jednak można znaleźć ciekawe rzeczy.

 4. Do omlaska widzę że nie jesteś w temacie a się wypowiadasz chodzi o to że że jakiś czas temu jakaś babka czyściła swój stary dom przywiozła graty na giełdę i w tym sztabkę złota i niewiedziala o tym myślała że to jakiś szlachetny metal a to było poprostu stare ciemne złoto rosyjskie a ktoś to kupił w cenie miedzi czy tam innego metalu kolorowego jak to się mówi ktoś miał poprostu FARTA i SZCZĘŚCIE jak na loterii

 5. Jak ten „ktoś” wiedział, że kupuje złoto, zanim zapłacił, to jest na to odpowiedni paragraf… Także się nie chwal za bardzo.

 6. O tym zdarzeniu cała giełda staroci i wyprzedażowa mówi więc to nic nowego więc kto Jasiu się chwali jak jesteś zacofany omlasku

Z kraju

Polityka i społeczeństwo