Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Lubelscy żużlowcy przed meczem decydującym o awansie do pierwszej ligi. Kibice planują fantastyczny doping

Po dwóch zwycięstwach, jakie w miniony weekend wywalczyli zawodnicy Speed Car Motor Lublin, są oni o krok przed awansem do pierwszej ligi. N rewanżowy mecz do Gniezna organizowany jest wyjazd kibiców. Wszystko po to, aby zapewnić wyjątkową oprawę spotkania.

Po piątkowej wygranej z Ostrovią Ostrów Wielkopolski 47:43 oraz niedzielnej ze Startem Gniezno 50:40, żużlowcy Speed Car Motor Lublin stoją o krok przed awansem do pierwszej ligi. Finałowy mecz ze Startem Gniezno zaplanowany został na najbliższą niedzielę 17 września i odbędzie się on na Stadionie Miejskim w Gnieźnie. Spotkanie zadecyduje o awansie do pierwszej ligi, dlatego Stowarzyszenie Kibiców Lubelskiego Żużla „Speedway Euphoria” chce zapewnić drużynie jak najlepszy doping.

Aby jak największa liczba kibiców mogła dopingować naszych żużlowców, organizowany jest wyjazd do Gniezna. Koszt podróży wynosi 80 zł a zapisy przyjmowane są osobiście, w restauracji Siedem Życzeń, przy Al. Zygmuntowskich 4 w Lublinie. Zgłaszać się można do środy 13 września, w godz. 18:00 – 19:00. Płatność za wyjazd odbywa się z góry, przy zapisie. W świetle obowiązującego regulaminu kibice, którzy na ten mecz wybierają się własnym środkiem transportu i chcą dopingować swoją drużynę z sektora gości, również mają obowiązek wpisania się na listę. Mogą to zrobić drogą mailową, wysyłając na adres [email protected] swoje imię, nazwisko, nr. pesel oraz nr. rejestracyjny pojazdu, którym na mecz będą jechać. Termin zamknięcia listy to środa, 13 września, godz. 19:00.

Kibice, podczas dokonywania zakupu biletu na mecz ze Startem Gniezno, powinni wybrać sektor C, który jest przeznaczony dla kibiców gości. Do piątku, 15 września ceny biletów wynoszą: normalny 20 zł, ulgowy 15 zł. ten ostatni przysługuje wszystkim paniom bez względu na wiek. Po tym terminie ceny wejściówek wzrosną o 5 zł.

(fot. lubsport)
2017-09-11 21:22:50

7 komentarzy

  1. nic nie pomoże , 10pkt zaliczki to mało , w Gnieźnie pogrom

  2. 12 tyś nas było na Zygmuntowskich 🙂 Teraz wszyscy do Gniezna !!!

  3. Pomimo szczerych chęci awans w tym sezonie nie jest możliwy. Mam nadzieję, że pomimo braku awansu w tym roku klub się nie „rozleci” po jednym sezonie w 3 lidze 🙂

  4. awans i tak będzie jak nie sportowo to pod stolikiem

  5. będzie awans ,poprawią sie Bober, Lampert i Miesiąc i te 41 pk zrobią wszyscy