Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Lubella podbiła serca internautów swoją nową reklamą. W spocie wystąpił zespół Jarzębina (wideo)

Spot Lubelli w formie teledysku, w którym wystąpił ludowy zespół Jarzębina z Kocudzy Drugiej, wzbudził bardzo duże zainteresowanie internautów. Kobiety śpiewają zarówno o makaronie, jak też o jajach i kurach.

Przed kilkoma dniami na YouTube został opublikowany najnowszy spot reklamowy lubelskiej firmy Lubella. Od razu wzbudził bardzo duże zainteresowanie internautów. W ciągu pierwszej doby uzyskał ponad 150 tys. wyświetleń, dzisiaj, po trzech dniach, liczba ta przekroczyła 430 tys.

Nagranie zatytułowane „Koko Jambo. Kurki Happy” jest reklamą makaronu 5-jajecznego, produkowanego z jaj pochodzących od kur z wolnego wybiegu. Spot ma formę teledysku, w którym wystąpił ludowy zespół Jarzębina z Kocudzy Drugiej. Kobiety w rytm hitu Mr. Presidenta z lat 90. „Coco Jambo” śpiewają zarówno o makaronie, jak też o jajach i kurach.

Pochodzący z powiatu janowskiego zespół zdobył popularność w całym kraju w 2012 r., kiedy to nagrał piosenkę „Koko koko euro spoko”. Wygrała ona konkurs na hymn reprezentacji Polski podczas Mistrzostw Europy. Za sam spot reklamowy odpowiada warszawska agencja Feeders, nagranie zostało zrealizowane przez Andiamo i Graffiti Films.

(wideo – Lubella)

19 komentarzy

  1. Super reklama

  2. No to już wiemy na co poszły tegoroczne podwyżki…

  3. O w d… pe.. Jak to odzobaczyć ?

Z kraju