Czwartek, 25 kwietnia 202425/04/2024
690 680 960
690 680 960

LOTOS rusza z wakacyjną promocją rabatową na paliwa. Jest jednak limit na tankowanie

LOTOS rusza z wakacyjną promocją rabatową skierowaną do nowych oraz dotychczasowych uczestników programu Navigator. Przez lipiec i sierpień czeka na nich rabat w wysokości 30 groszy na litr paliwa. Akcja obejmuje maksymalnie 3 tankowania w miesiącu, nie więcej niż 50 litrów każde.

W piątek 1 lipca br. rozpoczyna się ogólnopolska promocja „Tankuj taniej z programem Navigator -30 gr/ l”. Będzie ona obowiązywała w okresie wakacyjnym, tj. do 31.08.2022 r., na wszystkich stacjach gdańskiego koncernu.

Rabat dotyczy paliw typu standard oraz premium (z promocji wyłączono LPG). Akcja obejmuje maksymalnie 3 tankowania w miesiącu, nie więcej niż 50 l każde. Koszt każdego kolejnego litra paliwa zatankowanego powyżej 50 l rozliczony zostanie według widocznej na pylonie stawki obowiązującej na stacji paliw, na której realizowana jest transakcja. Promocja nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi aktywnymi na stacjach paliw LOTOS, oprócz promocji „Wakacyjna Loteria LOTOS”.

– Podobnie jak nasza konkurencja zdecydowaliśmy się na wprowadzenie rabatów na tankowanie w okresie wakacyjnym, aby ułatwić klientom letnie podróże. Nie pozostaje mi nic innego, jak zaprosić wszystkich na stacje LOTOSU, gdzie oprócz zniżki nadal można spróbować szczęścia w naszej wakacyjnej loterii – podkreśla Wojciech Weiss, prezes zarządu spółki LOTOS Paliwa.

Aby otrzymać rabat -30 gr/ l paliwa klient musi spełnić jeden warunek, tj. być aktywnym uczestnikiem programu Navigator, czyli mieć zarejestrowaną tradycyjną lub wirtualną karte Navigator na stronie lotosnavigator.pl lub w aplikacji Navigator oraz zaakceptowany aktualny regulamin programu. Wówczas na swoim koncie w aplikacji Navigator lub na stronie lotosnavigator.pl w każdym miesiącu obowiązywania promocji udostępnione zostaną mu trzy kupony rabatowe, które będą ważne do końca miesiąca. Aby skorzystać z promocji klient przy transakcji powinien przedstawić kasjerowi aktywną kartę Navigator (nośnik fizyczny lub kartę online) oraz kupon elektroniczny, który wyświetla się po zalogowaniu się do konta w aplikacji Navigator lub na stronie https://www.lotosnavigator.pl/.

Z promocji wyłączone są transakcje realizowane z użyciem kart LOTOS Biznes i innych kart flotowych akceptowanych na stacjach LOTOS. Promocją nie są objęte paliwa zatankowane do pojemników innych niż bak pojazdu. Za paliwo zrabatowane w promocji nie będą naliczane punkty Navigator.

W ciągu najbliższych dni, na analogicznych zasadach, zostanie również aktywowany dedykowany rabat dla użytkowników Karty Dużej Rodziny w wysokości 40gr/l.

(fot. lublin112.pl\źródło LOTOS)

18 komentarzy

 1. Nie ma to jak podnieść paliwo o 4 zł a potem dać rabatu, promocji, zniżki 20 gr 😀

  • Ta zniżka to za pozwolenie na „lokalizowanie urzadzenie mobilnego” totalna inwigilacja, maja wiedziec gdzie jestes, gdzie jedziesz.

   • przecież możesz odebrać uprawnienia aplikacji, a jak cie zmusza to dać tylko przy tankowaniu.

 2. Nie rozumiem dlaczego z tych akcji Orlenu i Lotosu wyłaczono LPG ??? Mogli zrobić 15gr taniej na litrze a tu nic. Niby się promuje zieloną energię a wspiera się tych co najbardziej zatruwają środowisko. Tak samo z węglem. Dopiero co była akcja kopciuch a teraz jeszcze będą dopłacać do węgla… Nie kumam !!! Do gazu jakoś nie ma dopłat, nawet małej zniżnki na LPG nie dostaniesz….

  • Spalanie paliw kopalnych to jest mało zielona energia.

  • Każdy sposób przemieszczania się za pomocą samochodu nie jest eko. Ciągnięcie 1,5t ładunku, żeby przewieźć 80kg człowieka nie może być ekologiczne.
   To tak samo jakbyś niósł 1,0 litra piwa w 20kg beczce.

   • Ale mało tego. Korzystasz z tej beczki średnio godzinę dziennie, a przez resztę doby – 23h zajmuje Ci ona dwa duże pokoje w mieszkaniu.
    Ludzie uważają, że salon 25m kw. jest wystarczająco duży. A garaż na 2 samochody, który ma 40m kw. wydaje się ciasny.

    • Często sprowadzasz zagadnienia do dyskusji o alkoholu? Wątpię czy jesteśmy w stanie ci pomóc, musisz sam chcieć pokonać swój problem, Powodzenia!

 3. Idź pan w chuy z taką promocją, gonić na lotosika po 15 zł rabatu na 50L hahahaha

 4. Paliwo zdrożało od obniżki VAT 3 zł, teraz robią cyrk że obniżyli o 30 groszy, paliwo na światowych giełdach tanieje a oni udają że coś robią, w Orlenie na konferencji ogłosili że mieli rekordowe zyski w zeszłym roku – na czym na parówkach, ile będą robili jeszcze ludziom wodę z mózgu??

 5. „Podobnie jak nasza konkurencja zdecydowaliśmy się na wprowadzenie rabatów na tankowanie w okresie wakacyjnym” zaraz zaraz przecież Orlen kupił Lotos a część z tych stacji musi sprzedać węgierskiej grupie MOL… wiec jaka to Konkurencja. konkurencja to jest Shell albo BP… mydlenie ludziom oczu za 20zł to nie opłaca się jechać nawet 5 km dalej żeby zatankować z rabatem.

 6. To nie jedź i nie tankuj dużo ludzi skorzysta.

 7. Tak k….. jeszcze kartki na paliwo!

 8. No i strona Navigatora leży 🙂

 9. Brawo. Rząd śmieje się polaczkom w twarz, a ci jeszcze się cieszą że dostaną 30 groszy promocji.

Z kraju